11:32 | 2 marca 2018
Moda

Czasami najbardziej klasyczne i proste stylizacje zachwycają nas najbardziej, a mnie coraz częściej przekonują, że właśnie w takich minimalistycznych zestawach czuję się najlepiej. 

Szafa pęka w szwach, a Ty wciąż nie wiesz co na siebie włożyć? Minimalistyczne podejście do mody może Ci w tym bardzo pomóc, dlaczego? Bo w tym przypadku często mniej znaczy więcej! Podstawowe elementy garderoby stanowią najlepszą bazę do tworzenia wielu kombinacji.

Wiele z nas lubi klasykę, lubi powracać do sprawdzonych kolorów tkanin, fasonów, ale często popada w monotonię i nudę, a nie o to nam przecież chodzi. W klasyce chodzi o to, aby umiejętnie ją połączyć ze sobą oraz uzupełnić ciekawymi dodatkami.

Jeśli dotąd nie wyobrażałyście sobie podwójnego połączenia dżinsu to mam nadzieję, że moja propozycja się Wam spodoba. Pochodzi ona z najnowszej kolekcji Esmara „Let’s denim” i już wkrótce będziecie mogły znaleźć ją sklepach Lidl. Prosta, wygodna, idealna na codzień i co najważniejsze zawsze na topie. Dla siebie wybrałam dżinsy typu boyfriend z poszarpanymi dziurami, które nadają fajnego pazura. Możecie zestawić je z trampkami i biegać tak cały dzień, by wieczorem założyć szpilki i w taki zestawie biec na randkę czy imprezę. Ten zestaw jest wyjątkowo uniwersalny. Oprócz tego koszula przyda się do szortów, spódniczek, czy dodatek do letnich sukienek.  Różne odcienie mogą pomóc w ukryciu lub podkreśleniu konkretnych części ciała. Zasadniczo jaśniejsze odcienie przyciągają uwagę, a ciemniejsze wyszczuplają. Jak widzicie ja wybrałam dżins w ciemniejszym kolorze, a całość tworzy harmonijny skład.

Kolekcja ESMARA by Heidi Klum już w Lidlu!

Spodnie – kolekcja Esmara by Heidi Klum Lidl

 Koszula –  kolekcja Esmara by Heidi Klum Lidl

Kurtka z kapturem – kolekcja Esmara by Heidi Klum Lidl 

 

Esmara by Heidi Klum, Lidl,

Esmara by Heidi Klum, Lidl,

Esmara by Heidi Klum, Lidl,

Esmara by Heidi Klum, Lidl,

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *