21:48 | 28 maja 2018
Moda

Dzień dobry!

Witam się z Wami z przepięknego, włoskiego tarasu  i na Waszą prośbę wrzucam obie stylizacje z dżinsami, które bardzo się Wam spodobały.

Połączyłam tu najgorętsze dodatki sezonu z klasyką i klimatem lat 70-tych. Dżinsy, celowo mają długość do kostki, taka długość sprawia, że dżinsowe spodnie wyglądają na lżejsze i bardziej letnie. Bluzeczka, to taki krój i materiał z lat 70-tych, moja mama gdy ją zobaczyła, stwierdziła, że miała niemal identyczną, wielka szkoda, że nie zostawiłam swojej garderoby z lat młodości.

Kolejnym dodatkiem, który wiosną i latem jest dla mnie obowiązkowy są okulary. Nie tylko stanowią świetny, modowy dodatek, ale spełniają również funkcje ochronną, dlatego nie zapominajcie o nich. Do tych stylizacji, nie mogłam wybrać innych okularów niż te z Solano, piękne, duże okulary idealnie wpasowały się w klimat. Do tego świetnie się prezentują i idealnie leżą. W tym sezonie będą królować na moim nosie.

Zobaczcie natomiast, jakie dodatki wybrałam do tych stylizacji?! Są to kosze, które tego lata robią w świecie mody sporo zamieszania. Nie służą nam już tylko na plaże, ale wychodzą z nami każdego dnia na ulicę. Wyglądają przepięknie i dodają smaczku do całości.

 

Dżinsy – Zara 

| Bluzeczka – Zara (podobna ) | Buty – Paso a paso 

Okulary – Solano | Kosze- TK Maxx | Narzutka – Zara

 

 

2 komentarze

2 komentarze

  • Wspaniały image, denim Tobie świetnie pasuje i bardzo twarzowo wyglądasz w kapeluszu 🙂 Koszula jest tutaj moim zdecydowanym faworytem, bo jest w modne paski. W obu stylizacjach bardzo ciekawa odmiana torebki z wyszytą przeuroczą wręcz wiśnią 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *