14:15 | 10 czerwca 2017
Moda

=Stylizacje dla mamy i córki, to wciąż jeden z moich ulubionych tematów na  blogowe wpisy, a wiosna na i lato to najwdzięczniejsze pory roku na ich przygotowanie. 

Wszystkie pamiętamy, ze w dzieciństwie nasze mamy były dla nas najpiękniejsze, najwspanialsze i najlepiej ubrane. Były dla nas ideałami kobiet, chciałyśmy je naśladować. Podkradałyśmy im czerwoną szminkę i przymierzałyśmy ich szpilki. Ja chciałbym, aby z takiej zabawy modą Olivka w przyszłości potrafiła zbudować spójną garderobę, nie ulegała trendom i potrafiła mieć swój styl, a to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa.

Mama i córka tak samo ubrane…

Przyznam, że na widok bliźniaczych zestawów mamy i córki mięknie mi serce i naprawdę słodko to wygląda gdy widzę taką mamę i córkę na ulicy. Osobiście jednak wolę gdy mama z córką ubrane są np. w podobnym stylu,a nie jak swoje kopie. Moja Olivia jest też już w takim wieku, w którym sama lubi zdecydować i wybrać co założyć.

Dziś pokażemy Wam wygodne oraz ponadczasowe zestawy na lato. Masę pomysłów oraz inspiracji znalazłyśmy na stronie Zalando. Wybrałyśmy stonowane, naturalne kolory oraz proste fasony. Takie zestawy są idealną letnią bazą. Przede wszystkim są bardzo wygodne, idealne do codziennego biegania po mieście, załatwiania różnych spraw czy po prostu do szkoły.

Dodatki…

To właśnie one stawiają przysłowiową kropkę nad i oraz są w tych zestawach wspólnym mianownikiem. Zwykła apaszka, chustka potrafi dodać charakteru klasycznym zestawom. Można wykorzystać ją również na wiele sposobów. Możemy nią związać włosy, zawiązać na szyi czy doczepić do torebki. Taki dodatek przyda się Wam do wielu stylizacji i odmieni nie jedną z nich.

 Buty…

Wybieramy wygodę, zwłaszcza wiosną i latem gdy możemy dużo spacerować. Buty w jasnym kolorze, białym, kremowym lub beżowy wykorzystamy do większości rzeczy w szafie, bo ten kolor pasuje przecież do wszystkiego.

 

OLIVKA 

Sukienka – Zalando | Buty – Zalando Apaszka – Zalando 

MAMA

Bluzeczka – Zalando | Torebka – Zalando | Apaszka – Zalando | 

Okulary – Zalando

 

W związku z tym, że ostatnio coraz częściej pytacie

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *