Mali styliści w SCC

W sobotę wybrałyśmy się na do Silesia City Center na casting do nowego projektu galerii „Mali styliści”. Konkurs ma na celu wyłonienie ośmiu finalistów, na których czeka szansa wystąpienia w reportażu Filipa Chajzera oraz szansa zaprezentowania swoich umiejętności na pokazie mody, który odbędzie się już 2 lutego.

Co do stylizacji uczestników, powiem szczerze bywało różnie, oczywiście każdy ma swój gust i styl. Dzieci oczywiście w większości były twórczo wspomagane przez swoich rodziców, ale czerwona sukienka z atłasu, kabaretki i czerwone lakierki to zdecydowanie dla mnie zbyt dużo jak na kilku letnią dziewczynkę… My postwiłyśmy jednak na dosyć prosty zestaw, wybrałyśmy spodnie typu boyfriend z Zary ( wyprzedaż 59zł ), sweterek Zara ( dział chłopięcy ), koszula h&m, buty Zara oraz oczywiście chyba już nasz znak rozpoznawczy muszka h&m.

Dla Olivki była to przede wszystkim dobra zabawa, możliwość nawiązania nowych kontaktów i co najważniejsze występ z prawdziwym mikrofonem w dłoni, który sprawił najwięcej radości. Kibicujemy wszystkim małym wielbicielom mody i czekamy na wyniki konkursu.

OliVKA__04_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] (1) OliVKA__02_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl]

 

 

 

Komentarze

  1. Świetnie Wam to wyszło ! Olivka wygląda rewelacyjnie i pewnie wyróżniała się na tle innych dziewczynek. Mi się podoba szalenie , bo tak ładna naturalnie dziewczynka już nie potrzebuję masy świecidełek i mega dziewczęcych dodatków żeby błyszczeć 🙂 Pozdrawiam!
    mrkacperowski.blogspot.com

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors