Moja przygoda z marką OLYMPUS

Oficjalnie już mogę potwierdzić, że moja przygoda jako ambasadora stylowej marki OLYMPUS właśnie się rozpoczęła. Dla nas to ogromne wyróżnienie oraz docenienie dotychczasowej twórczej, blogowej pracy. Wiecie bowiem, że zdjęcia mają dla mnie ogromne znaczenie, ich jakość, styl, ujęcia, szczegóły, to coś na co zwracam ogromną uwagę, wciąż staram się, aby były ciekawsze, piękniejsze, bardziej dopracowane.

Bycie ambasadorem to również szereg dodatkowych korzyści jak możliwość testowania nowości, wsparcie techniczne oraz szkolenia, o tym wszystkim będziemy się z Wami dzielić!

Naszą podróż z Olympusem rozpoczynamy od kultowego modelu PEN E-PL7, który przyciąga wzrok niczym magnes i stał się moim ulubionym dodatkiem na każdy dzień. Wystarczy wziąć go do ręki i zobaczyć jak bardzo jest stylowy, ale poza wyglądem E-PL7 oferuje zdjęcia najwyższe jakości, nawet w słabych warunkach oświetleniowych, ponieważ zastosowano w nim rozwiązania technologiczne znane z wyższej serii OM-D. Jeśli dodamy do tego dużą ilość kreatywnych opcji, intuicyjną obsługę i łatwe publikowanie w sieci, to nie możemy się dziwić, że aparat ten zyskał uznanie specjalistów od mody.

Funkcja Live Guide pozwala na łatwe osiągnięcie efektów, które nadają zdjęciu wyrafinowanego, profesjonalnego wyglądu – jak na przykład rozmycie tła. Zdjęcia, które są już zrobione, także można edytować bezpośrednio w aparacie. Olympus jest pionierem, jeśli chodzi o wyposażanie aparatów w zaawansowane możliwości edycji zdjęć. E-PL7 posiada 14 różnych filtrów artystycznych, w tym Vintage i Selektywny Kolor. Oba filtry mają możliwość korekcji ustawień tak, aby efekt końcowy w pełni odpowiadał naszej wizji i temu co chcemy osiągnąć.

Główne cechy E-PL7:
– Doskonale zaprojektowany, z designem w stylu retro, lekki aparat kompaktowy z pełnym metalowym wykończeniem
– Zaprojektowany, aby ułatwić robienie selfies
– Zdalna kontrola i podgląd na ekranie smartfona
– Duży, odchylany i odwracany, dotykowy ekran LCD dużej rozdzielczości
– Automatyczny tryb ‘selfie’: szeroki kąt obiektywu i tryb „Portret”
– 14 Filtrów dodających zdjęciom artystycznego wyrazu
– Wbudowane WiFi, pozwalające na publikowanie zdjęć w sieci za pośrednictwem telefonu i aplikacji OI.Share

Inne cechy:
– Live Guide pomagający na żywo w wyborze odpowiednich ustawień
– Szeroki wybór dodatków, obiektywów oraz akcesoria podwodne
– Najwyższa jakość zdjęć dzięki sensorowi Live MOS 16,1 Megapikseli i procesorowi obrazu TruePic VII
– Szybki AF I szybki start aparatu

Olympus PEN to mój najlepszy towarzysz podróży, idealnie leży w dłoni, jest lekki, malutki więc zmieści się nawet w małej torebce, chociaż z całą pewnością może konkurować z nie jedną markową torebką oraz nieporęcznymi lustrzankami.

Aparat OLYMPUS PEN E-PL7 

05_09_16__olympus-pen-dzien-dobry-5

05_09_16__olympus-pen-dzien-dobry

05_09_16__olympus-pen-dzien-dobry-4

05_09_16__olympus-pen-dzien-dobry-2

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Olympus.

Komentarze

  1. Bardzo fajne aparaty robią, od kilku lat jestem z nimi i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. A swoją drogą z taką modelką to każdy aparat zrobiłby fajne zdjęcia ;P

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages