14:04 | 4 kwietnia 2019
Moda

Witam się z Wami z mojej ukochanej Malty, a konkretnie ze stolicy czyli Valletty! Za każdym razem gdy tu jestem czuje się jakbym była w domu, naprawdę. To miejsce mnie zachwyca, uspokaja, zaraża życzliwością i uśmiechem. 

Cudne widoki, milion schodów, mnóstwo zabytków i tłumy turystów – tego możemy się spodziewać. Valletta nazywana jest również muzeum pod otwartym niebem i ta nazwa w pełni odzwierciedla to co możemy zobaczyć. Piękna architektura, liczne zabytki, kościoły, wąskie uliczki zachęcają do spacerów. Cechą wyróżniającą całą Maltę jest to, że niemalże każdy budynek, kamienica, zabytek zbudowane są z żółtego piaskowca, pojawiają się kolorowe drzwi, okiennice i balkony. Tu zaparszam Was przy okazji na piękny podróżniczy blog Emilii i Piotra –> Happytravelers, tu znajdziecie również więcej informacji, zdjęć i ciekawostek z Valletty oraz innych podróży.

Tu każdy zakamarek ma swoją historię, klimat i niebywały urok. Ciesze się ogromnie, że tak wiele z Was dzięki moim wpisom, zdjęciom czy relacjom postanowiło tu przylecieć, a Wasze wiadomości zwrotne świadczą o tym, że zakochaliście się w tej maleńkiej wyspie tak samo jak ja.

 

Dziś mam dla Was dwie stylizacje idealnie na najbliższy okres wiosenno-letni. Jedna dziewczęca, a druga z pazurem , bardzo kobieca. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i jak zawsze dacie znać, która tym razem bardziej wpadła Wam w oko.

 

Sukienka w groszki – Stone Skirts | Buty – Ryłko 

Spódnica- Stone Skirts | Sweterek – Zara | Buty – The Oderside

 

 

4 komentarze

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *