OOTD Sweet blue dress

Cześć dziewczyny!

Czy i Wy poczułyście dzisiaj te ciepłe promienie słońca. Wiem, że często o tym wspominam, ale ja po prostu uwielbiam, gdy budzę się rano i widzę to błękitne niebo, a na nim słońce, które z całych sił uśmiecha się do nas i próbuje nas ogrzać po tej ponurej zimie. Życie wraca do normy, uśmiechy zaczynają się pojawiać na wszystkich buziach, które mijam na swojej drodze. Życie jest wspaniałe.

Zastanawiałam się ostatnio nad tym, dlaczego my, Polacy, tak często narzekamy, jesteśmy pochmurni w przeciwieństwie do Włochów, Hiszpanów, Greków, czy Maltańczyków i już wiem, że spora w tym zasługa naszego klimatu, tego, że u nas pogodnych dni jest tak niewiele, a one przecież mają ogromny wpływ na nasz nastrój.

Cieszmy się więc każdym pogodnym dniem, ładujmy baterie ile się da w takie dni i cieszmy życiem.

Pięknego weekendu!

 

Sukienka – Belette | Sweterek – Pull&Bear | Buty- Ryłko 

Koszyk – Roboty Ręczne

 

 

 

Komentarze

  1. Pięknie prezentuje się ta sukienka. Jeśli można spytać, czy masz rozmiar standardowy czy szyty na wymiar lub przerabiany? Ja zamówiłam tę sukienkę w rozmiarze XS i nie jest tak ładnie dopasowana jak na Tobie, a na pewno nie jestem szczuplejsza. Zastanawiam się, czy można ją jakoś przerobić u krawcowej…

    Pozdrawiam!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages