Podróżuj, śnij, odkrywaj – kampania Estèe Lauder

Podróżuj, śnij, odkrywaj – kampania Estèe Lauder
Budzisz się pewnego zwykłego, niczym nie wyróżniającego się dnia i czujesz, że wszystko jest inne. Jeszcze jakiś czas temu nie zwracałaś na to uwagi, a teraz dostrzegasz najmniejszą zmianę. I z jednej strony chcesz tych zmian, a drugiej boisz się i nie wiesz co dalej. Znasz to uczucie?

Mi to uczucie towarzyszy już od minionego roku, w którym to przekroczyłam magiczną cyfrę i dwójkę z przodu zamieniłam na trójeczkę.
Nagle uświadomiłam sobie, jak wiele już za mną. Ile trosk, zmartwień, chwil radości, szczęścia przeszłam. Ile rzeczy chciałabym zmienić, cofnąć, zapomnieć.
Popatrzyłam w lustro i zobaczyłam silną kobietę. I wiecie co, postanowiłam, że wybieram się w podróż zwaną życiem.
Wzięłam kartkę, długopis i po kolei zaczęłam spisywać swoje plany, cele, marzenia, te mniejsze pozorne i te większe wydające się nierealne. Utkwił mi wtedy w pamięci mądry cytat :
„RÓŻNICA MIĘDZY LUDŹMI, KTÓRZY REALIZUJĄ SWOJE MARZENIA, A CAŁĄ RESZTĄ ŚWIATA NIE POLEGA NA ZASOBNOŚCI PORTFELA. CHODZI O TO, ŻE JEDNI PRZEZ CAŁE ŻYCIE CZYTAJĄ O DALEKICH LĄDACH I ŚNIĄ O PRZYGODACH, A INNI PEWNEGO DNIA PODNOSZĄ WZROK ZNAD KSIĄŻKI, WSTAJĄ Z FOTELA I RUSZAJĄ NA SPOTKANIE SWOICH MARZEŃ.”
Ja ruszyłam…
Ważnym punktem na liście była i jest samorealizacja, czyli poszukiwanie, poznawanie i rozwijanie siebie, ponieważ jej efektem jest większe zadowolenie z życia, pewność siebie, a właśnie o to nam przecież chodzi. Pewność siebie daje nam wewnętrzną harmonię i spokój, wiemy wtedy, że wszystko co robimy, robimy najlepiej jak umiemy.
Jeśli brakuje Wam motywacji, warto poszukać przyczyny, zadać sobie pytanie co jest tego powodem, a następnie zapisać listę planów. Taka spisana lista celów pomaga wyznaczyć ogólny kierunek, w jakim chcemy podążać. Zauważyłam, że takie jasno sprecyzowane i przelane na papier postanowienia pomagają w docieraniu do wyznaczonego miejsca najkrótszą, możliwą drogą. Ale też nie o to chodzi, by przez mijające miesiące koncentrować się wyłącznie na swoich 10 punktach i o niczym innym nie myśleć.
Myśleć powinnaś również o swoich bieżących potrzebach, o swoim zdrowiu, kondycji, pielęgnacji, urodzie, to ważne aspekty ponieważ one dodają ogromnej pewności siebie, to również one czynią z Ciebie kobietę pewną siebie.
Chociaż myślę, że dla mnie matka natura okazuje się być dosyć łaskawa, to jednak czas odciska powoli swoje znamię. Na mojej liście zanotowałam więc punkt: pielęgnacja, czyli kilka minut każdego dnia tylko dla siebie. Postanowiłam zadbać o swoje ciało i regularnie ćwiczyć, nie żyć na siłowni i katować się każdego dnia, ale zadbać o jędrność, postawę i moc endorfin, która wydziela się podczas treningu.
Przez lata moja pielęgnacja była bardzo podstawowa, jednak w ostatnim czasie patrząc w lustro widzę, że wszystkie szalone, nieprzespane noce, smutki, łzy oraz chwile radości zaczynają odciskać się na mojej twarzy i coraz częściej mówię OMG kolejna zmarszczka na horyzoncie. Trafiłam jednak na sprzymierzeńca! 30- lat to najlepszy moment, by zacząć walkę z grawitacją i czasem, uwierzcie mi! ;p Nie mamy magicznej sztuczki na zatrzymanie zegara, ale możemy zredukować to co czas odciska.
Estèe Lauder Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Power Eye Balm zaczął sprawiać, że budząc się o poranku moja skóra wokół oczu zaczęła wyglądać świeżo, młodo jak po dobrze przespanej nocy. Sen z oczu spędzały mi kurze łapki, cienie i worki,którym z pewnością pomogłam ujrzeć światło dzienne niejednokrotnie zarywając noc, spędzając długie godziny przed monitorem i wiecie co, one zaczynają dosłownie znikać, a moje zalotne spojrzenie znowu budzi się do życia.
Bardzo cenię sobie również to, że krem ten zawiera zwalczające oznaki zmęczenia elementy optyczne i odbijające światło perełki zapewniają natychmiastowe ukojenie i efekt rozjaśnienia. Nawet po kiepskiej nocy spojrzenie jest bardziej świeże i promienne, a worki zdecydowanie zredukowane.
Przekraczając magiczną barierę wieku, moja skóra niestety nie jest już tak sprężysta, jędrna i pełna blasku i naprawdę da się to odczuć, o te kwestię zadbałam za pomocą Revitalizing Supreme Light + Global Anti-Aging Cell Power Creme Oil-Free, ponieważ ma ultra lekką formułę i bardzo szybko się wchłania jest idealny pod makijaż. Od zawsze moim utrapieniem było zbyt duże wydzielanie sebum oraz widoczne pory więc cieszę się, że po 30 latach udało mi się nad tym zapanować. Pory bye bye, zostałyście pokonane. Dodatkowo wyciąg z drzewa moringa odblokowuje odmładzające mechanizmy wewnątrz skóry przeciwdziałając różnym oznakom starzenia.
Moja skóra nabrała dosłownie młodzieńczego blasku, a to kolejny powód, by jeszcze szybciej ruszyć do działania.
Teraz zaczyna się Twój czas, bo jesteś w punkcie, w którym rozumiesz i dostrzegasz jak szybko mija czas, że jest ograniczony. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

KONKURS

Na zakończenie przy współpracy z marką ESTÉE LAUDER przygotowałam dla Was świetny KONKURS „Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą” #UnlockYourPotental

-W komentarzu pod tym postem napiszcie swoje autorskie hasło motywujące inne kobiety do odnalezienia w sobie wewnętrznej siły i piękna oraz dopisz #UnlockYourPotental.

– Konkurs trwa od 27.11.2017 – 03.12.2017r. do godziny 24! – Ogłoszenie wyników 4 grudnia 2017
Nagrodą w konkursie jest nowy zestaw kremów z gamy Estèe Lauder Revitalizing Supreme + oraz złoty plakat z ramką (w formacie A4) ze zwycięskim autorskim hasłem

Komentarze

 1. Bardzo mnie Pani zaskoczyła swoim wiekiem, w wieku 30-stu lat mówi Pani o zmarszczkach??? To co będzie jak przekroczy Pani 40-stkę, nie wspomnę już o 50-tce…Byłam pewna, że jest Pani ode mnie starsza albo przynajmniej w moim wieku…

 2. Doceniń siebie, nie rezyguj z własnych marzeń i planów i nigdy nie zapominaj o własnej wartości i sile bo żyje się tylko raz – a co niech inni patrzą i zazdroszczą odwagi i determinacji

 3. Wyjątkowa sesja, wyglądasz obłędnie. Duzo fantazji, dużo wdzięku, prezentujesz się super kobieco i seksownie. Fotka w wannie, w szlafroku i szpilkach, boskie.

 4. Pani Sylwio, jako kosmetolog z eieloletnim doświadczeniem muszę Panią pstryknąć w nos! Oczywiścię, że trzeba dbać o skórę w tym, a nawet wcześniejszym wieku i oczywiście, że w wieku 30 lat mamy już pierwsze zmarszczki, to naturalne. Proszę więc nie robić Pani Edytce szumu, bo słuszenie poruszą tą kwestię i uświadamia ine kobiety. Brawo Edyto, świetny wpis! Oby tak dalej 🙂

 5. To, co jest Twoją siłą, to, co masz w Sobie najpiękniejszego i to, co pozwala Ci ruszyć z miejsca po Swoje marzenia to Ty! Pamiętaj o tym zawsze, kiedy spoglądasz w lustro!#UnlockYourPotental

 6. Przepis na szczęście =
  Uśmiechaj się i korzystaj z życia, bądź zawsze sobą i nikogo nie udawaj, akceptuj siebie taką jaka jesteś, dawaj innym to, co sama chciałabyś dostać. Bądź dobrym człowiekiem. I pamiętaj -możesz wszystko ! Nie przestawaj marzyć i spełniaj swoje marzenia. Życie mamy tylko jedno ❤❤❤
  #UnlockYourPotental

 7. Bądź pełna pozytywnej energii, konsekwentna i uparta w dążeniu do celów… bo jesteś wszystkim co masz! #UnlockYourPotental

 8. Uwierz w siebie i idź przez życie tak pewnym i silnym krokiem, aby ścieżką wydeptaną przez Ciebie mogli podążać inni. Niech Twoje błędy pozostaną drogowskazami dla innych a Twoje sukcesy i promienny uśmiech – latarniami na drodze do szczęścia.
  #UnlockYourPotental

 9. Uwierz w siebie i idź przez życie tak pewnym i silnym krokiem, aby ścieżką wydeptaną przez Ciebie mogli podążać inni. Niech Twoje błędy pozostaną drogowskazami dla innych a Twoje sukcesy i promienny uśmiech – latarniami na drodze do szczęścia.
  #UnlockYourPotential

 10. Nie bój się otworzyć drzwi których wszyscy boja sie otworzyć.Pukają..Zaglądają w dziurkę od klucza..Zaryzykuj. Przyszłość szczęscie i wygrane życie jest dzis nie jutro i zależy Tylko od Ciebie;)

  1. Nie bój się otworzyć drzwi których wszyscy boja sie otworzyć.Pukają..Zaglądają w dziurkę od klucza..Zaryzykuj. Przyszłość szczęscie i wygrane życie jest dzis nie jutro i zależy Tylko od Ciebie;)

   #UnlockYourPotental

 11. Stojąc przed lustrem, w trudnych chwilach mówię do siebie: Dziewczyno, nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z dalszej gry o szczęście, marzenia, siebie!!

  #UnlockYourPotental

 12. W każdej kobiecie drzemie magia, tylko Ty możesz dać sobie szansę – odkrywaj, zdobywaj, zwyciężaj #UnlockYourPotental

 13. Nie wczoraj, nie jutro a DZIŚ zasmakuj szczęścia w Sobie. Uśmiechnij się szeroko a życie uśmiechnie się do Ciebie#UnlockYourPotental

 14. Najpiękniejsze Kobiety to te, które piękno zewnętrzne łączą z pięknem wewnętrznym, a emanujące piękno wewnętrze przyciąga piękno z zewnątrz …
  Zatem:
  DO MORE OF WHAT MAKES YOU HAPPY
  #UnlockYourPotental

 15. Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami! Dlatego bierzmy życie garściami i wyciskajmy z niego codziennie wszystko co najlepsze. Tylko wtedy mamy szanse osiągnąć pełnie szczęścia. Odkrywajmy siebie na nowo każdego pięknego dnia.

  1. Piękno i siła też jest kobietą.
   Czas uwierzyć w siebie, bo kobiety powinny trzymać się razem.
   #UnlockYourPotential

 16. po każdej porażce powtarzam lekko zmodyfikowane amerykańskie „hasło make yourself great again” 🙂 #UnlockYourPotental

 17. Nie rozpamiętuj przeszłości, nie czekaj na przyszłość, żyj tu i teraz, ciesz się teraźniejszością, bo każda chwilą jest niepowtarzalna 🙂
  #UnlockYourPotental

 18. Piersi kobiety są jednym z najpiękniejszych dzieł Boga i właśnie piersią kobieta karmi niemowlę.
  #UnlockYourPotential

 19. Jeśli nie SIĘGNIESZ po to czego chcesz,nigdy nie będziesz tego mieć.
  Jeśli nie ZAPYTASZ nigdy nie będzie odpowiedzi.
  Jeśli nie ZROBISZ KROK DO PRZODU, zawsze będziesz w tym samym miejscu.
  #UnlockYourPotential

 20. Skup się na swoich celach i pragnieniach, nie oglądaj się na innych, Świat czeka właśnie na Ciebie!!
  #UnlockYourPotental

 21. Nikt nie zobaczy lepiej twego piękna, siły wewnętrznej, chęci pokonywania siebie niż ty sama. Daj sobie szansę na ciekawsze życie nieograniczone wiekiem i łupaniem w kościach !

 22. ‚Find motivation to be inspiration’ #UnlockYourPotental

  Dla mnie motorem do działania są inspirujące i silne kobiety, które spotkałam na swojej drodze. Ogromną satysfakcję sprawia mi gdy mogę komuś pomóc, być czyimś wsparciem, a największym sukcesem jest dla mnie gdy ktoś mi mówi, że go zmotywowałam do działania. Mówię tutaj głównie o kobietach, bo wiele z nas często traci wiarę w swój potencjał i wyjątkowość. Wśród kobiet nadal brakuje takiej szczerej babskiej solidarności i o to każdego dnia ‚walczę’ (tak z przymrużeniem oka) 😉

 23. Wyobrażam sobie ze masz tylko jedno życie.
  Co bys z bim zrobiła?
  Power, pozytywna energia i motywacja
  Zero narzekania

  #unlockyourpotential

 24. Jest tak wiele wielkich i pięknych cytatów które owszem znamy, powielamy ale czy wnoszą one coś do naszego życia ? Nie ! Dla mnie przede wszystkim ważne jest bycie sobą tak proste w powiedzeniu a tak trudne w realizacji. Często udajemy kogoś kim nie jesteśmy, kreujemy się, udajemy tylko po co ? Każdy jest inny, każdy ma inne spojrzenie na świat, inne upodobania i to jest piękne. Nie powinnysmy o tym zapominać. A drugie hasło które mi często towarzyszy i które często wykorzystuje to ” Nie pozwól aby to czego nie masz psuło Ci radość z tego co masz „. W dobie instagrama, dzielenia się swoją prywatnością, publikowania zdjęć często myślimy ze nasze życie jest szaro-bure. Oglądając kolejne zdjęcia instagirls myślimy ze kurde nie stać mnie na torebkę gucci czy kolejne wakacje w Dubaju. Tylko czy to jest szczęście ? Czy te dziewczyny są naprawdę szczęśliwe ? Maja kochające rodziny? Fajnych facetów ? Na pozór tak ,ale czy rzeczywiście ? Dlatego bądźmy sobą nie kreujmy się na kogoś innego cieszmy się z małych rzeczy bo to jest w życiu najważniejsze. #UnlockYourPotental

 25. Pamiętaj, że Twoje piękno to czyny i miłość jaką obdarowujesz innych. Twoja siła nie tkwi w mięśniach, Twoja siła tkwi w Tobie!

  #UnlockYourPotential

 26. Zanim zaczniesz odkrywać świat, najpierw odkryj siebie.
  Znajdziesz więcej, niż Ci się wydaje…
  #UnlockYourPotential

 27. Kochaj, idź przez życie z uśmiechem na twarzy i walcz o swoje marzenia. Jesteś tego warta!
  #UnlockYourPotential

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages