Przedłużanie rzęs metoda 3D

Przedłużanie rzęs to rewelacyjna sprawa, ale tylko wtedy gdy jest absolutnie bezpieczna dla naszych rzęs i oczu.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy to jednej rzęsy naturalnej, analogicznie metoda 3D polega na przyklejeniu trzech rzęs sztucznych do jednej naturalnej, z tym, że w przypadku tej metody rzęsy są cieńsze i mają różny stopień podkręcania, przez co otrzymamy efekt bardziej naturalny, rzęsy będą podkręcone i wielowymiarowe. Są one jednak dużo cieńsze i lekkie więc nie obciążają naturalnych rzęs.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest całkowicie bezpieczny, jeśli wykonasz go w sprawdzonym gabinecie. Przed umówieniem na wizytę sprawdź koniecznie :

– Produkty używane podczas zabiegu

Pamiętać należy, że podczas zabiegu zagrożone są nasze oczy, sprawdź więc bezpieczeństwo produktów, na których pracuje osoba wykonująca aplikację.

– Stylistka rzęs

Powinna być to osoba, która przeszła profesjonalne szkolenia, ma doświadczenie, wprawioną rękę oraz wyobraźnie stylisty. Aplikacja rzęs potrafi zdziałać cuda w wyglądzie, jeśli jest pięknie wykonana.

– Trwałość zabiegu

Będzie zależała od użytych produktów oraz metody aplikacji, pamiętajmy, że sztuczne rzęsy powinny wypadać i wypadają razem z naszymi naturalnymi.

Przedłużone rzęsy nie wymagają specjalnej troski i wyrzeczeń, musisz pamiętać jedynie o tym, że :

-nie można ich tłuścić, czyli nakładając np. krem delikatnie omijać te okolice

– nie należy ich szarpać

– przez dobę po aplikacji nie można ich moczyć oraz unikać gorących kąpieli

Aplikacja rzęs – Studio Urody Lauren

rzęsy2

rzęsy3

Komentarze

  1. To chyba najładniejsze rzęsy jakie widziałam – idealnie pasują do Twojego kształtu oka. Często widzę dziewczyny, które mają ich albo za dużo, albo za długie, albo za szeroko rozstawione – z daleka widać, że to nienaturalne rzęsy. Co do Twoich można by pomyślec, że sama takie ładne wyhodowałaś 🙂

  2. Pytanie moje, a jakie masz swoje rzęsy, oglądam pozostałe zdjęcia i wyglądają na bardzo grube i długie, zwłaszcza dolne na których nawet tuszu nie zauważyłam, czy dobrze widzę?

  3. Kochane, byłam już u wielu stylistek z tej dziedziny i swoją ulubioną mam już u siebie w mieście, ale czasem gdy jestem w stolicy zaglądam tylko do jednego salonu, który mega polecam. Pytajcie o Panią Patrycję w Szkole Select, fantastyczna kobietka 😉 Podobno szkolenia też mają doskonałe i przy nastepnej wizycie w Wawce zapiszę się do nich na kurs zawodowy, bo już od dłuższego czasu takiego dla siebie szukam. Buziaki!

  4. Piękny efekt, na pewno warto wiedzieć wszystko, co piszesz, a przede wszystkim należy upewnić się, że stylistka wie, co robi 🙂 dla osób które dopiero zaczynają przygodę z rzęsami to ciekawa sprawa, dzięki!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors