W ZACZAROWANYM OGRODZIE

Dziś chciałabym Was zabrać w magiczne miejsce, do miejsca, w którym możecie dotknąć wręcz przyrody i poczuć się jak w bajce.

Ogrody Kapias wyrosły pomiędzy Pszczyną a Bielskiem – w Goczałkowicach Zdroju. Urządzone są z wielką starannością i dbałością o każdy szczegóły, a do tego troskliwie pielęgnowane przez rodzinę Kapias. Do tej oazy kwiatów i zieleni warto zajrzeć o każdej porze roku, niezależnie którą z nich wybierzecie na odwiedziny wyjdziecie stąd pełni zachwytu nad pięknem przyrody. Każdy kolejny miesiąc przynosi wiele zmian i nowości. Ten ogród naprawdę żyje… A zgromadzonej tu kolekcji roślin nie powstydziłby się niejeden ogród botaniczny.

Ja zabieram Was tu latem, nie bez powodu… chciałam Wam pokazać to miejsce ponieważ wiele z Was pisze do mnie z zapytaniem o pomysł na plener ślubny. To miejsce nadaje się do tego idealnie. Przyznam, że w całej naszej okolicy drugiego tak romantycznego miejsca nie znam. Ogrody są piękne i zagospodarowane z wielkim artyzmem, spacerując tu widzimy i czujemy miłość do przyrody.

Ogród zaczął powstawać w 1979 roku kiedy to jego właściciel Bro­nisław Kapias rozpoczął tworzenie tu zielonych zakątków. Najstarsza część ogrodu nazwana została Starymi Ogrodami do zwiedzania. Tutaj znajdują się liczne ławeczki, altanki oraz zaciszne i zacienione kąciki będące idealnymi do odpoczynku w upalne dni. Do dnia dzisiejszego tworzony jest z ogromną pasją i rodzinną tradycją. Nie bez powodu więc mam na sobie sukienkę marki EMOI, która również jest marką z tradycją i tak samo powstała z miłości, tym razem do mody, do tworzenia pięknych, unikatowych oraz wysokiej jakości ubrań. W tych projektach widać połączenie dwóch światów mamy i córki, prostoty, klasyki oraz nuty nowoczesności, z takiej mieszanki powstają zaczarowane projekty.

Mam nadzieję, że całość przeniesie Was do zaczarowanej krainy. Oczywiście pięknych zakątków znajdziecie tam więcej, ale nie chciałam zdradzać wszystkiego od razu 🙂

 

Sukienka z limitowanej kolekcji Miss EMOI – EMOI

Kod „Olivka15” daje Wam 15% rabatu na jej zakup (ważny do końca lipca <3 )

 

 

 

 

 

 

Komentarze

  1. Ale pięknie! I tak bilsko mnie, aż mi wstyd, ze nie miałam o tym miejscu pojęcia.. na pewno nadrobię! Dzięki za kolejna inspiracje !

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors