Wspólny czas z dzieckiem- Monopoly junior, My Little Pony

Pamiętacie grę Monopoly z czasów dzieciństwa? Przyznam, że ja uwielbiałam ja gdy byłam dzieckiem, a nawet później już jako nastolatka potrafiłam spędzać wielu godzin nad nią. Budzi we mnie miłe, pozytywne wspomnienia, wciąga i jest świetną alternatywą na niepogodne dni oraz długie wieczory. Uczy myślenia, kombinowania, planowania, przewidywania, wciąga całą rodzinę do zabawy i pozwala spędzać czas wspólnie.

Teraz ta kultowa już gra, zyskała nową twarz, dzięki nowej, kolorowej planszy z wizerunkami kucyków Pony oraz figurkom koników, które zastępują nam klasyczne pionki.

Zasady w grze Monopolu junior My Little Pony są niemal identyczne jak w standardowej grze Monopoly Junior. Gra zachęca dzieci do nauki liczenia, ćwiczy koncentrację, bawi i uczy, a przy tym przenosi w prawdziwy świat zabawy, w którym my rodzice możemy mieć swój udział.

06_04_15__OliVKAMonopoly-9

06_04_15__OliVKAMonopoly-3

06_04_15__OliVKAMonopoly-5

06_04_15__OliVKAMonopoly

06_04_15__OliVKAMonopoly-8

06_04_15__OliVKAMonopoly-6

06_04_15__OliVKAMonopoly-10

06_04_15__OliVKAMonopoly-11

Komentarze

  1. A widzisz akurat zbliża się dzień dziecka, a moja córcia jest najwierniejszą fanką kucyków, a nie wiedziałam, że jest taka w wersji z Pony:P buziaki dla Was

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors