Zrób miejsce w szafie i zarób na nowe zakupy

Jeśli w Waszych szafach zalegają stare ubrania, sprzęty, zabawki, książki, płyty i inne rzeczy, a nie wiecie co z tym wszystkim zrobić, sprawdźcie mój pomysł 🙂

Ostatnio mając trochę wolnego czasu zrobiłam w końcu jesienne porządki, to już najwyższa pora, by wyciągnąć ciepłe, swetry, kurtki, buty oraz przejrzeć letnie ciuchy i sprawdzić według klucza 3 pytań co powinnyśmy w niej zostawić :

1) Kiedy ostatni raz miałam ubraną daną rzecz, czy nosiłam ją w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

2) Czy jest na mnie dobra, czy mi pasuje

3) Czy naprawdę będę w niej chodzić?

I tak po kilku godzinach uzbierałam naprawdę spory worek. Przeszłam również do pokoju dziecięcego, w którym uzbierał się kolejny worek. Co dalej można z tym zrobić? Wyrzucić szkoda.

Innowacyjne rozwiązanie daje nam portal www.wiewiorka.pl, który prowadzi internetowy skup butelek, metali, ubrań, zabawek, książek oraz innych przedmiotów. Inicjatywa ta skierowana jest do każdego kto ceni sobie dobro naszego środowiska, nie znosi marnotrawstwa, a przy tym chce troszkę zarobić lub uzbieraną kwotę przekazać na konto wybranej fundacji i w ten sposób pomóc potrzebującym.

Zasady są niezwykle proste, przejrzyste i bezpieczne. Przekazujesz przedmioty do wiewiórki i czekasz na wynagrodzenie. Cała kwota zostanie przelana na Twoją kartę pre-paid lub na konto fundacji – wybór należy do Ciebie. Szczegóły znajdziesz TU

Szybkość i prostota

– rejestrujesz się do serwisu, pod wskazany adres, otrzymujesz do domu pakiet startowych worków z kodami kreskowymi (na ich podstawie odbywa się weryfikacja ) oraz informację co możesz spakować i w jaki sposób posegregować rzeczy. W wybranym przez Ciebie terminie kurier odbierze worki, jeśli mieszkasz w domku możesz nawet zostawić je w altance.

– masz miejsce na nowe rzeczy i czekasz na swoje wynagrodzenie 🙂

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors