22:38 | 8 września 2017
Lifestyle | Moda

Jakiś czas temu pisałam Wam o tym iż zaczęłam tworzyć swoją listę marzeń, które chciałabym zrealizować. Za każdym razem powtarzam sobie i Wam, że marzenia się same nie spełniają to my jesteśmy odpowiedzialni za ich realizację w życiu. Oczywiście nie na wszystko w życiu mamy wpływ, ale na zdecydowaną większość na pewno. 

Wracając do listy marzeń… dosłownie wzięłam kartkę, pióro i spisałam je wszystkie, pozostawiając dużo miejsca na nowe, takie, które pojawiają się po drodze, takie do których dojrzewam, niektóre są ambitne, wymagające cierpliwości, samozaparcia, ciężkiej pracy, inne głupkowate, czy z pozoru wręcz śmieszne,są też takie, które wymagają odwagi, ale są moje, wiem, że ciężką pracą i pozytywnym myśleniem można zdziałać cuda i można je zrealizować.

Tak było i z tym marzeniem, które właśnie udało mi się zrealizować, wiem, ze część z Was pomyśli serio, to było Twoje marzenie, a ja odpowiem tak, ale opowiem Wam od początku… Od zawsze jestem fanką oldschoolowych samochodów. Tak właśnie pewnego dnia w mojej głowie zrodziło się marzenie o nowym, kultowym Fiacie 500. Połączenie nowoczesności z klimatem retro.

Jeśli trochę mnie już znacie to wiecie również, że kocham słoneczną Italię, to właśnie tam narodziła się moja miłość do tego autka. 500-tka stała się tu wręcz symbolem, rozkochała w sobie całe pokolenia Włochów, nigdy w historii motoryzacji nie było tak małego samochodu z tak dużą osobowością.

Pojawiła się jednak mała przeszkoda, potrzebowałam auta, którego będę mogła używać na co dzień, co oznacza również zimę, minusowe temperatury, śnieg i stwierdziłam, że auto z lat 60-70 może niestety nie podołać w naszym klimacie. W tym samym czasie gdy przeszukiwałam oferty z moim wymarzonym modelem, trafiłam na stronę Fiat Polska i zauważyłam, że moja ukochana 500-tka obchodzi swoją 60-te urodziny i z tej okazji pojawiły się ciekawe promocje więc pomyślałam, że to znaj pojadę i zobaczę. Wjeżdżam na parking, a tam stoi ona, ona 500-tka Anniversario i już wiedziałam, że znalazłam idealne rozwiązanie, połączenie mojej ukochanej klasyki z nowoczesnością, to dusza lat 60-tych zaklęta w nowej odsłonie.

 

Nasze zestawy pochodzą z Silesia Jeans 

Edyta: Koszulka – Silesia Jeans | Kurtka – Silesia Jeans | Apaszka

Torebka – Silesia Jeans

Peszo: Koszulka – Silesia Jeans | Kurtka – Silesia Jeans |

Spodnie – Silesia Jeans

 

Ps. Przy okazji jak już 500-tka to do kompletu oczywiście kultowy Levis, czy może być lepsze połączenie?!

Dziękuję Fiat Euromot Żory za pomoc w realizacji marzenia, za świetną obsługę, uśmiech i doradztwo!

Zapisujcie swoje marzenia i dążcie do ich realizacji, zobaczycie jak zwykła kartka może zmienić Wasze podejście i jak bardzo może zmobilizować.

Do dzieła!

Zegarek Elixa – Apart

 

 

 

 

 

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *