SKIN LASER LUBELSCY- ZABIEG PROFHILO

Dziś chciałabym się podzielić z Wami wrażeniami z mojej drugiej wizyty w Skin Laser Lubelscy oraz efektami po drugim zabiegu PROFHILO Molekuła młodości.

Pisałam Wam już w poprzednim poście o tym zabiegu oraz informowałam Was, że zabieg ten należy powtórzyć, dlatego zgodnie z zaleceniami Pani doktor Krystyny Lubelskiej po upływie 30 dni pojawiłam się na kontroli oraz na podanie kolejnej ampułki Profhilo. Pani doktor wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej zdobywała w Klinikach USA, Francji, Austrii i Niemiec. Na bieżąco stara się wprowadzać najnowsze technologie laserowe i inne nowatorskie metody leczenia i odmładzania skóry, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów, dlatego po ocenie stanu mojej skóry uznała, że będzie to dla mnie idealny preparat, a ja z pełnym zaufaniem oddałam się w jej ręce.

Dla przypomnienia, co to takiego i jakie efektów możemy oczekiwać po wykonaniu zabiegu.

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Jest to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładza poprzez uruchomienie produkcji elastyny i kolagenu. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje wolumetryczny efekt. PROFHILO® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® liftinguje skórę i nadaje jej utracony efekt sprężystości.

Po upływie miesiąca od pierwszej iniekcji PROFHILO® widoczne są efekty bio-rewolumetryczne, a także wyraźne wygładzenie skóry, po drugim zabiegu widoczna jest u mnie znacząca poprawa wyglądu skóry – wyrównanie zmarszczek, wzrost jędrności policzków oraz poprawa głębokiego nawilżenia skóry. Przede wszystkim zabieg daj bardzo naturalne efekty, odwraca jakoby proces starzenia, nie powoduje efektu sztuczności widzianych często na ekranach telewizora. Wyglądamy po prostu piękniej, młodziej i o to właśnie chodzi.

Przygotowanie oraz przebieg zabiegu

Zabieg jest mało inwazyjny więc nie wymaga specjalnego przygotowania, po kilkunastu minutach zaczerwienienie znika i nie ma praktycznie widocznych śladów. Preparat Profhilo wstrzykuje się specjalną techniką w pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały one wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika ta zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Kilka słów na temat medycyny estetycznej

Wiem, że wiele z Was wciąż nie jest przekonana do wykonywania zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej z powodu częstych widoków karykaturalnych twarz na ekranach monitorów oraz z powodu małej wiedzy na ich temat oraz technik i możliwości,które oferuje. Jednak we wszystkim ważna jest właśnie wiedza, umiar oraz dobór odpowiedniego lekarza, który pomoże Wam dobrać tak zabieg, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykonywanie zabiegów, które na celu maja zatrzymanie, spowolnienie lub cofnięcie procesów starzenia dają niesamowite efekty, jednak ważne, aby wykonywać je w sprawdzonych gabinetach u doświadczonych lekarzy.

Efekty wykonania Profhilo

  • wielopłaszczyznowy efekt odmładzający
  • potwierdzone procesy naprawcze w skórze
  • efekt biorewolumetryczny (przywrócenie owalu twarzy)
  • uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia)
  • efekt przeciwzmarszczkowy
  • efekt wypełniający
  • wzrost jędrności policzków
  • poprawa głębokiego nawilżenia skóry

Zabieg Profhilo – SKIN LASER LUBELSCY

IMG_3425-Edit

IMG_3438-Edit

IMG_3453-Edit

IMG_3520

IMG_3427-Edit

IMG_3458-Edit

 

IMG_3462-Edit

IMG_3460-Edit

 

 

Komentarze

  1. Chciałabym skorzystać z takiego zabiegu, chociaż się boję, to wiem, że w moim wieku już powinnam to zrobić. Pozdrawiam Cię Edytko 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors