Akcja charytatywna TK Maxx & BIZZU

TK Maxx i BIZUU łączą siły, aby pomóc dzieciom z Akademii Przyszłości! 

Ty również możesz wyciągnąć pomocną dłoń i za pomocą małego gestu sprawić, aby życie dzieci stało się lepsze.

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU. W efekcie, powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez TK Maxx Akademii, która pomaga dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej.

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to mali ludzie „z długą historią”. Dzięki tutorom-wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI Sprawiają, że są zmotywowane i przygotowane do dorosłego życia. Nie zmieniają ich świata, nie usuwają przeszkód z drogi, ale uczą, jak sobie w tym świecie radzić.
Dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe.

TK Maxx wspiera Akademię Przyszłości od 2014 roku. Program pomaga ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce,

BIZUU we współpracy z TK Maxx, zaprojektowało kolekcję charytatywnych gadżetów inspirowanych bohaterstwem – bo bohaterami są zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają.

Dochód ze sprzedaży limitowanej kolekcji zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych programu Akademia Przyszłości. Wiem, że lubicie takie gadżety, a tym bardziej wtedy kiedy mogą zostać kupione i nieść pomoc. Przy okazji bedą stanowiły piękne uzupełnienie Waszych stylizacji.

Bandanki i przypinki  są dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx od 15 maja do 3 czerwca. W tym samym czasie będzie prowadzona zbiórka funduszy na rzecz Akademii – przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci. 

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tej wspaniałej inicjatywie i Was również gorąco zachęcam do wspierania tych działań. Sprawmy, aby tym dniu każdy mały człowiek poczuł się wyjątkowo.

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages