21:14 | 9 maja 2019
Moda

W dzisiejszym wpisie kolejna stylizacja z mojej ukochanej Toskanii, w której byliśmy w minionym tygodniu. Ledwo zdążyłam się rozpakować, a już tęsknie za tymi pagórkami skąpanymi w słońcu. Chociaż w tym roku maj w Toskanii jest wyjątkowo kapryśny, to nie zmienia to faktu, że wciąż jest tam najpiękniej.

 

Stylizacja z białą, delikatną koszulą

Domyślam się, że mam tu całkiem sporo fanek białych koszul, sama jestem jedną z nich. Wiosną i latem lubię ją jednak w delikatniejszym wydaniu, w takim który nie przylega do ciała, nie krępuje ruchów i nie widać na niej zagnieceń. Zobaczcie na tą którą mam na sobie, jest właśnie taka. Dodatkowo rękawy wykończone są ozdobną gumką, która nie tylko dodaje uroku koszuli, ale również dzięki niej możecie sobie je bluzować. Gdzie ją znajdziecie? Również w mojej kolekcji stworzonej wspólnie z COCHO i od 15 maja będzie już dostępna.

Fantastycznie wygląda z białymi i klasycznymi dżinsami, ale równie dobrze z krótkimi szortami. Do stylizacji dobrałam białe botki i czerwoną nerkę dla przełamania całości.

 

Koszula – Olivka & COCHO | Spodnie – Mango | Buty – Renee

Zegarek Elixa – Apart

 

1 komentarz

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *