CLASSIC OOTD – klasyka na co dzień

W ostatnim czasie w modzie dozwolone jest niemal wszystko, łączymy wszystko ze wszystkim. Dres stał się zestawem niemal na każdą okazję, ale czy Waszym zdaniem jest to dobre rozwiązanie na dłuższą metę? Moim zdaniem nie, nachodziłyśmy się ostatnio wystarczająco w ubraniach home office więc pora na zmiany. Chodzi tu o coś więcej niż tylko o modę, a mianowicie bardzo ważny aspekt psychologiczny. Pora wyjść do ludzi, na miasto, na spacer, po kawę…gdziekolwiek.

KLASYCZNY GARNITUR, IDEALNY NA CO DZIEŃ?

Oczywiście! Jest jednak warunek, musi być dobrze skrojony, a materiał powinien być wygodny. Jak go zatem stylizujemy żeby pasował nam do wyjścia na miasto? Nic prostszego, znajdź klasyczny biały t-shirt lub body oraz fajne trampki. Takie klasyczne ubrania łączy się ze sobą bez wysiłku, pasują zawsze, nawet gdy trendy ulegają zmianom. Mając taki zestaw w domu, możesz być przekonana, ze wykorzystasz go nie jeden raz przez lata. Nigdy też nie będziesz musiała się zastanawiać jak i co ze sobą połączyć. Po prostu miej zakodowane, garnitur łączę z klasycznym topem, samą marynarkę z dżinsami.

Mając taki prosty zestaw, możemy skupić się na biżuterii. Ja do tego zestawu chętnie noszę mój grupy, złoty łańcuch oraz duży, męski zegarek.

Marynarka – FRATERNITY Spodnie – Fraternity

Trampki New Balance – Zalando Lounge

Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji – coraz bardziej rozumiem i praktykuje.

“Jedną z moich mantr jest – skupienie i prostota. Prostota bywa trudniejsza niż złożoność: potrzebny jest ogrom pracy aby myśleć czysto, a przez to tworzyć prosto. Jednakże wysiłek w danej sytuacji jest tego wart, bo kiedy osiągniesz umiejętność tworzenia prostoty, możesz przenosić góry”

BIŻUTERIA, KTÓRĄ ZAŁOŻYSZ MOŻE SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Naszyjnik – APART

Ulubiony mix, dżinsy klasyki, marynarka i sandałki na niskim obcasie.

Komentarze

      1. Dziękuję już zamówiłam szukam jeszcze tej pięknej małej, brązowej, z którą Pani często pozuje (See by Chloe)
        Pozdrawiam ciepło

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors