CO ROBIMY NA TENERYFIE ?

Cześć kochani!

Witajcie po kilku dniach nieobecności blogowej. Już spieszę z wyjaśnieniami! Co robimy na Teneryfie zimą? Kręcimy teledysk do najnowszego numeru Pesho & Dave Bo Lemon tree! Kto jeszcze nie miał okazji odsłuchać zapraszam TU.

Wybraliśmy Teneryfę jako plan klipu, ponieważ będąc tu w ubiegłym roku zachwyciła nas ta niezwykła wyspa na której panuje wieczna wiosna. Teneryfa zwana jest kontynentem w miniaturce, tylko tu w jednym dniu możecie spotkać cztery pory roku. Północ zwykle jest chłodniejsza i bardziej deszczowa niż południe wyspy, natomiast na wulkanie Teide panuje zima, oczywiście nie wygląda tak jak u nas, ale można delikatnie zmarznąć.

O samej Teneryfie napiszę Wam odrębny post, ale już teraz możecie przygotować pytania, na które z chęcią odpowiem.

W skrócie, szczerze polecam Teneryfę zimą, na pewno spotkacie tu dużo słońca, wchłoniecie witaminę D i wygrzejecie się na ciepłym piasku!

Póki co możecie nas troszkę wspomóc i zagłosować na piosenkę Lemon tree Pesho & Dave bo, która znajduje się w propozycjach listy przebojów Radia Eska <3

 

Sukienka mama – Le dèsir | Sukienka – Zara 

 

 

 

 

 

Komentarze

  1. Super zdjęcia. Edyto, czy do twarzy tez uzywasz fake bake? licze na odpowiedz. pozdrawiam z bardzo wietrznej Polski;)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages