15:03 | 16 marca 2015
Lifestyle

Jakiś czas temu, postanowiłam urządzić mały remoncik w Olivkowym pokoju, nastawiłam się na subtelne, delikatne zmiany. Ściany zmieniły swój kolor z fioletu na złamaną biel, tak, by w pokoju było zdecydowanie jaśniej. Nowy kolor pięknie skomponował się z drewnianą podłogą oraz drewnianymi mebelkami. W pokoju pojawiło się również kilka nowych dodatków. 

Zgodzicie się pewnie ze mną, że to właśnie wybór dodatków jest niezwykle ważny, zwłaszcza jeśli chodzi o wystrój dziecięcego pokoju. A dlaczego? Ponieważ są one w stanie nadać mu niepowtarzalnej, unikalnej, ciepłej atmosfery, która sprawi, że nasz dzieci chętnie będą spędzały w nim swój czas w ciągu dnia, a wieczorami smacznie i spokojnie zasypiały.

W pokoju Olivii od dłuższego czasu brakowało prawdziwej nocnej lampki. Trafiłyśmy więc do krainy In the bright world , w której powstają przepiękne, ręcznie robione ozdoby oraz akcesoria do dziecięcych pokoi. Przepiękne pastelowe barwy, delikatne materiały idealnie trafiły w nasze gusta. Tam właśnie wybrałam lampkę, której od dłuższego czasu szukałam, nie tylko pięknie wpasowała się w klimat który panuje w tym pokoju, ale jest również idealnym dodatkiem w czasie zasypiania. Poduszka z uszkami królika nie odstępuje nas na krok, jest z nami w podróży, a w ciągu dnia, gdy nie ma nas w domu korzystają z niej Olivkowe misie.

Dodatki

lamka (abażur) – in the bright world 

poduszka z uszkami – in the bright world

chmurka – in the bright world

pościel – papillon

IMG_7464IMG_7466IMG_7467IMG_7445IMG_7449IMG_7477IMG_7447IMG_7457IMG_7450IMG_7452IMG_7462

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *