Fajnie być mamą

” Bo dla świata jesteś „kimś tam”, a dla mnie jesteś światem całym „

 

26 maja świętują wszystkie mamy. Ja swoje święto będę obchodziła już po raz ósmy, tak ten czas szybko leci. Dzień ten szczególnie wzruszający dla mnie, stał się od czasu gdy Olivka zaczęła chodzić do przedszkola, gdzie specjalnie na ta okazję przygotowywane były przedstawienia dla mam, z piosenkami, wierszykami i zabawami w tle. W ubiegłym roku moja dziewczynka śpiewała piosenkę, a łzy wzruszenia nie miały końca. Już nie mogę doczekać się tegorocznego święta i niespodzianki, która będzie czekać na mnie w szkole.

Jakiś czas temu w moje ręce wpadła również książka Ewy Maziarz ” Fajnie być mamą” i żałuję, że nie miałam okazji przeczytać jej wcześniej. Książka jest pełna humoru, dobrych rad i pomysłów.

Fajnie być mamą…z głową pełną szalonych pomysłów, ciekawą świata, pełną pasji, mamą, która ma czas by spokojnie zjeść z dzieckiem śniadanie, a wieczorem opowiedzieć bajkę i ukochać do snu.

Fajnie być mamą…która rozumie, przytuli, pocałuje, jest pełna ciepła, radości, ale również szalonych, niebanalnych pomysłów.

Fajnie być mamą…spełnioną, szczęśliwą.

Fajnie mieć mamę… która jest przewodnikiem życia, uczy jak piękne może smakować życie, odpowiada na pytania, ma oczy szeroko otwarte. Wyznacza granice, uczy zasad, odpowiedzialności, słucha, wychowuje, wymaga. Taka, która rozwija dziecięce pasje, a w czasie deszczu zakłada kalosze i wskakuje do wody. Taka mama to gwarancja szczęśliwego dziecka.

Koszulka Olivka – PLNY LALA KIDS

Koszulka Mama – PLNY LALA

Bransoletki – Lulilaj

Nerka – WILDFIELD

IMG_9847

IMG_9824

IMG_9878

IMG_9821

IMG_9882

IMG_9908

IMG_9900

IMG_9884

IMG_9926

IMG_9844

IMG_9903

IMG_9857

IMG_9825

Komentarze

  1. Wyglądacie raczej jak siostry:) fajnie mieć też młodą mamę, która ma tyle energii, miło się na Was patrzy i stylizacje uwielbiam<3

    1. hah, no coraz częściej to słyszę ostatnio, chyba dlatego, że Olivka jest coraz starsza i wyższa:) buziaki kochana

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors