Guerlain, Abeille Royale, Youth Watery Oil- rewolucja w kosmetologii

Cofnijmy się na moment do roku 2010…ponad 10 lat temu marka Guerlain wywołała spore zamieszanie wprowadzając na rynek gamę produktów do pielęgnacji twarzy Abeille Royale, odkrywając przy tym niezwykły potencjał i skuteczność pszczelich produktów. Marka stała się ekspertem w dziedzinie pielęgnacji opartej na składnikach pochodzenia pszczelego, sprawiając, że kosmetyk Youth Watery Oil stał się bestsellerem, co 26 sekund sprzedaje się jedna jego sztuka.

Misja Guerlain

Czy wiesz, że miód jest unikalną i złożoną substancją, której składu człowiek nie jest w stanie odtworzyć?! Aby wyprodukować miód, kolonia pszczół zbiera pyłek z 10 milionów kwiatów i przekształca ich nektar w płynne złoto o nieskończonej ilości smaków i zapachów. Jednak nie wszystkie z nich mają właściwości lecznicze.

Wyselekcjonowane przez Guerlain miody pochodzą z czterech wyjątkowych miejsc na świecie, w tym przede wszystkim od Czarnej Pszczoły z Wyspy Ouessant. Bogate w polifenole, witaminami, składniki mineralne i aminokwasy. Dzięki zaawansowanej technologii naukowcom Guerlain udało się połączyć ich działanie w taki sposób, aby ich właściwości naprawcze były jeszcze silniejsze. Produkowane przez kluczowych partnerów składniki – miody i mleczko pszczele – są pozyskiwane metodami pszczelarskimi z poszanowaniem pszczół i ich środowiska naturalnego. To dla marki bardzo ważna kwestia.

Abeille Royale ADVANCED YOUTH WATERY OIL – SEPHORA

Pszczoły, neurobiologia i odnowa skóry

Abeille zrodziło się z intuicji naukowców Guerlain, którzy wierzyli, że musi istnieć związek między naturalnym procesem gojenia, a mechanizmami odnowy starzejących się komórek skóry. „Skóra, która słabo się goi, to skóra, która szybciej się starzeje”, powiedział dr Frédéric Bonté, Dyrektor Badań Guerlain. Spotkał się on z profesorem Descottesem, francuskim chirurgiem, który wykorzystywał miód do leczenia uporczywych ran w zakrojonym na szeroką skalę eksperymencie przeprowadzonym przez 25 lat na ponad 3000 pacjentach. Intuicja została poparta badaniami, które doprowadziły do szeregu odkryć w ciągu ostatnich 10 lat.

Neurostarzenie – ilość receptorów nerwowych w skórze ma wpływ na jej zdolność do samoregeneracji, a tym samym wyciszania stanów zapalnych i spowalniania procesów starzenia, na proces starzenia

NOWY ADVANCED YOUTH WATERY OIL

Nowy odmładzający olejek do twarzy Abellie Royale Yought Watery Oil powstał jako odpowiedź na najnowsze odkrycie specjalistów Guerlain. Po 10 latach badań nad właściwościami składników aktywnych produktów pszczelich udowodniono, że nowa kombinacja miodów i mleczka pszczelego przynosi lepsze i bardziej długotrwałe efekty regenerujące. Ich połączone działanie przyspiesza naturalne mechanizmy samoregeneracji skóry. W rezultacie, skóra regeneruje się 9 x szybciej, jest o 125% lepiej nawilżona, a także jędrniejsza, bardziej promienna i gładka. Po 8 godzinach skóra w pełni się regeneruje.

Jego zdumiewająca formuła, oferuje bogactwo olejku, lekkość balsamu i intensywne właściwości serum. Stworzona w 95% ze składników pochodzenia naturalnego i wzbogacona w mikrokuleczki, błyskawicznie nawilża skórę, nie obciążając jej przy tym.

Zobowiązanie i naturalny krok naprzód

Eko-odpowiedzialność Guerlain to zaangażowania w ochronę pszczół i promowanie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnej pielęgnacji. Od wielu lat tworzy swoje innowacyjne produkty w trosce środowisko naturalne. We współpracy z UNESCO i OFA marka prowadzi Program Kobiety dla Pszczół. To pionierska inicjatywa szkolenia kobiet pszczelarzy i prowadzenia międzynarodowych działań na terenie rezerwatów.

Marka Guerlain przyłączyła się również do inicjatywy Unii na rzecz Etycznego Handlu (UEBT), aby czynnie zaangażować się w proces ustanawiania regulacji dotyczących pozyskiwania surowców naturalnych, przy jednoczesnym poszanowaniu praw człowieka i zachowaniu bioróżnorodność.

Jakie są moje wrażenia?

Wodny olejek Abeille Royale ADVANCED YOUTH WATERY OIL jest w jednym słowem rewelacyjny, ale warto napisać o nim więcej, bo naprawdę na to zasługuje. Nawilżenie, niezwykła delikatność i piękny blask, to pierwsze aspekty, na które zwróciłam uwagę. Formuła wodnego olejku pięknie się rozprowadza, wchłania i niesamowicie nawilża, to nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Już samo nakładanie kosmetyku jest niezwykle przyjemne, a zapach, który unosi się w powietrzu cudowny, a przy tym bardzo subtelny. Zauważyłam również, że kolor skóry pięknie się wyrównuje i znika zaczerwienienie. Systematyczne stosowanie zapewnia skórze niesamowite nawilżenie, odżywienie i redukcję pierwszych zmarszczek, z każdym dniem wyraźnie młodsza i zdrowa.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors