HELLO AUTUMN

Na wstępie, przepraszamy za małą nieobecność, ostatni nawał pracy i obowiązków spowodował, że mamy troszkę zaległości blogowych do nadrobienia.

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza, nie dość , że zimno to z nieba ciągle leje się deszcz, można naprawdę mieć dosyć, jednak w minioną sobotę udało się nam złapać trochę słońca więc czym prędzej wyszłyśmy na piękny długi spacer z aparatem w ręku, zatrzymując się po drodze w naszej ulubionej herbaciarni. Herbatka „owoc miłości” + szarlotka z lodami na ciepło – obowiązkowo musiały zagościć na naszym stoliku:)

Dzisiejszy zestaw w sam raz na jesienną pogodę, większość rzeczy była już wykorzystana w poprzednich postach. Nowością jest koszulka z Zary, ciepłe, fantastyczne skarpety idealne do spodni typu boyfriend oraz komin – must have na jasień i zimę.

Czekamy na piękną złotą, polską jesień i nie dopuszczamy nawet myśli że w tym roku jej nie będzie.

koszulka – ZARA

komin – ZARA

kamizelka – SH

spodnie – ZARA

pasek – ZARA

buty – ZARA

OliVKA_Purple_09_[www.olivkablog.pl] OliVKA_Purple_04_[www.olivkablog.pl]

OliVKA_Purple_08_[www.olivkablog.pl] OliVKA_Purple_10_[www.olivkablog.pl]

OliVKA_Purple_07_[www.olivkablog.pl] OliVKA_Purple_06_[www.olivkablog.pl] OliVKA_Purple_01_[www.olivkablog.pl]
OliVKA_Purple_03_[www.olivkablog.pl]OliVKA_Purple_02_[www.olivkablog.pl]

 

Komentarze

  1. Piękne oczęta!!!! Można się zapatrzeć!!! Cała stylizacja super. Miałam troszkę wątpliwości co do „boyfriendów” ale widzę, że super się prezentują również na małych dziewczynkach. Muszę zaopatrzyć moją Marcysię przynajmniej w jedną parę. Coraz bardziej mi się podobają. Dzięki za inspirację! Pozdrawiam:) Basia

  2. Według mnie te buty nie pasują na taką dziewczynkę. ;( Ale to tylko moja opinia . Całość bardzo fajna. Te buty, szczególnie na przed ostatnim zdj. wyglądają na za duże,,,, Nwm… Może się nie znam ale taka jest moja opinia.

    1. Hmm, może tak zdjęcie wyszło, buty nie są za duże 🙂 pochodzą z poprzedniego sezonu i nota bene niestety robią się powoli za małe, ale dziękujemy za uwagę i opinię:)

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors