HI MOM HAT

Piękna, słoneczna pogoda dopisuje, tylko czasu ostatnio ciągle brakuje… ale mimo wszystko gdy mamy chwilkę wolnego bierzemy aparat i ruszamy w plener. Weekend zapowiada się słoneczny, także z całą pewnością zaliczymy jakieś górskie wędrówki.

Dzisiejsza stylizacja bardzo prosta i na luzie, czyli tak jak lubimy. Czapka już pewnie wszystkim maniakom modowym dobrze znana… w końcu musiała zagościć i w naszej garderobie.

Reszta stylizacji praktycznie skompletowana w second handzie za niewielkie pieniądze, takie zakupy cieszą najbardziej. Koszula w kratę upolowana kilka dni temu, jeszcze nowa z metkami, świetny, gruby materiał, cena całe 4 zł, szorty również SH, służyły nam już latem, teraz wystarczy dorzucić ciepłe rajstopki i dalej można w nich biegać. Buty biker-y z Zary, kamizelka z Auchan, jest z nami już 3 rok, jakoś nie możemy się z nią rozstać.

 

czapka – allegro

koszula – SH

szorty – SH

kamizelka – Auchan

buty – Zara

pasek – Zara

OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__06_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl] OliVKA__04_[www.olivkablog.pl] OliVKA__02_[www.olivkablog.pl] OliVKA__07_[www.olivkablog.pl] (1)

 

Komentarze

  1. Olivka rośnie z dnia na dzień! Śliczna z niej dziewczynka 🙂 Coraz bardziej podobna do mamy.

    Pozdrawiam.

    PS. A stylizacje bardzo mi się podobają, gdybym miała córeczkę ubierałabym ją idealnie tak jak Ty Edytko 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors