Idealna sukienka na Sylwestra

Idealna kreacja na sylwestra to taka, która zachwyca stylem, wyszukanym fasonem oraz idealnie dopasowującym się do kobiecej sylwetki krojem. Podczas tej wyjątkowej nocy, z 31 grudnia na 1 stycznia, każda kobieta pragnie wyglądać niezwykle. Myślę, że idealna sukienka to taka, w której poczujecie się jak milion dolarów.

Jeśli będziesz czuła się w niej dobrze, będziesz czuła, że właśnie tak wyglądasz, automatycznie nabierzesz pewności siebie, wejdziesz na salę wyprostowana z uśmiechem od uch do ucha. To chyba najważniejsze.

Dziś propozycje, które na pewno sprawdzą się na taka noc, ale możecie je również wykorzystać na wiele innych wieczornych wyjść. Chciałam Wam pokazać, że nie zawsze tez musicie łączyć takie sukienki ze szpilkami, jeśli wybieracie się na mniej uroczystą noc sylwestrową, wybierzcie właśnie kowbojki, wyglądają szałowo, modnie, a do tego są wygodne. Jeśli natomiast impreza wymaga bardziej uroczystego połączenia, załóżcie seksowne szpilki.

 

Sukienka zielona – AGGI | Sukienka czarna – AGGI

Buty – Eobuwie | Biżuteria – Pandora

 

Komentarze

  1. Obie propozycje super, ale czerń noszę na co dzien (kocham), więc pewnie wybrałabym butelkową zieleń, która zresztą też jest piękna i ultraelegancka <3 I jak zwykle wspaniałe zdjęcia 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors