15:52 | 16 lutego 2016
Lifestyle

Walentynki już za nami, pora więc na miłość przez kolejne 365 dni w roku oraz przygotowanie na inne szczególne dni, których w nadchodzącym roku kalendarzowym nie brakuje 🙂

W ciągu roku okazji do świętowania jest całkiem sporo, okazji do obdarowywania bliskich nigdy nie powinno brakować, bo najpiękniejsze prezenty, to te podarowane z zaskoczenia i bez specjalnej okazji. Jestem sentymentalną osobą, dlatego staram się, by moje upominki miały jakieś znaczenia dla osoby obdarowanej, by czuły, że powstały po uruchomieniu emocji i uczuć. Lubię, gdy są indywidualne, czy spersonalizowane, takie, które wiem, że zostaną na dłużej. Sama również lubię być obdarowywana właśnie takim prezentami.

IMG_8200

Nasz FotoObraz – empikfoto.pl 

IMG_8182

Idealnym prezentem jest np. FotoObraz, który stworzysz w prostej aplikacji empikfoto.pl -> KLIKWybierasz jedno główne zdjęcie lub kilka, które stworzą wyjątkowy obraz. Wybierając swój fotoobraz postawiłam na zlepek chwil, które są dla mnie ważne i wyjątkowo utkwiły mi w pamięci. Użyłam również jednego z 50 dostępnych szablonów, powstawiał między zdjęcia słowa ważne, współgrające z obrazkami. Cała zabawa zajęła mi ok. 2 minut ponieważ aplikacja jest prosta, przejrzysta i intuicyjna. Możesz wykonać go od podstaw korzystając z pokładów własnej wyobraźni.

Zrzut ekranu 2016-02-16 o 14.37.10

FotoPrezenty sprawdzą się w każdej sytuacji i na każdą okazję i dla bliskich i dalszych znajomych, to prezent, który zostanie z nimi na długie lata. Wybierać możecie z całej gamy nietuzinkowych upominków, może to być np. FotoKubek, FotoKsiążka, poduszka, kalendarz czy pluszowa maskotka.

Przykłady FotoObrazu, więcej empikfoto.pl

Zrzut ekranu 2016-02-16 o 14.37.41

Zrzut ekranu 2016-02-16 o 14.38.15

3 komentarze

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *