Idziemy do szkoły

Pierwsze dni w szkole- nowe wyzwania, przygody, nowe koleżanki, koledzy…

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że pierwszy dzień w szkole, to dzień szczególny, bardzo emocjonalny, zarówno dla dzieci jak i dla nas rodziców.

Przez okres wakacji starałam się jak najlepiej przygotować Olivię do szkoły, zarówno pod kątem nauki, tak by poradziła sobie z wymogami stawianymi przez program nauczania, jak również pod kątem emocjonalnym i społecznym.

Wiadomo, że dzieci rozwijają się w różnym tempie, jedne osiągną dojrzałość szkolną w wieku 6-7 lat i takie które będą na tym etapie później. My miałyśmy to szczęście, że Olivia mogła pójść do pierwszej klasy jako 7-latek dlatego miałam pewność, że jest gotowa, samodzielna i emocjonalnie przygotowana na spotkanie ze szkołą.

Po pierwszych dniach wrażenia są bardzo pozytywne, a poranne wstawanie wywołuje samą radość i z uśmiechem maszerujemy na lekcje.

Jakie są Wasze pierwsze wrażenia związane ze szkołą lub jak wspominacie te dni?

spódniczka Olivia – SH

koszula – h&m

buty – Zara

bluza mama – Cheap Monday Polska

spódnica – Zara

buty – Zara

Diamante_Wear_sie-30-2014-12 Diamante_Wear_sie-30-2014-17 Diamante_Wear_sie-30-2014-21 Diamante_Wear_sie-30-2014-15Diamante_Wear_sie-30-2014-20zdjecieDiamante_Wear_sie-30-2014-13Diamante_Wear_sie-30-2014-22

 

 

Komentarze

  1. Wszystko fajnie współgra, Twoja stylizacja jest prawie idealna, baardzo rażą mnie buty. Stopa wygląda w nich jak baleron ;)) Córka już pannica, super

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors