Intimate shave

Dziś temat bardzo delikatny, dotyczący naszych okolic intymnych. Przyznacie pewnie, że to dosyć problematyczna sprawa. Przede wszystkim dlatego, że odpowiedź na pytanie jak golić te miejsca wcale nie jest taka łatwa. Metoda z użyciem maszynki, którą trzeba powtarzać dosyć często powoduje podrażnienia niemal za każdym razem.

Na początku dobrze wybierzmy maszynkę, im więcej ma ostrzy tym lepiej, ale przede wszystkim pamiętajcie im mniej ruchów maszynką tym lepiej. Należy pamiętać przede wszystkim, że golenie miejsc intymnych powinno wykonywać się tylko maszynką, którą do tego przeznaczycie. Nie wolno golić okolic bikini, nóg i pach jedną maszynką, bo w ten sposób roznosimy po ciele różne bakterie.

Golenie miejsc intymnych, co zrobić, aby ich nie podrażnić?

Lactacyd Intimate Shave

Jakiś czas temu w moje ręce trafił produkt marki Lactacyd, który okazał się idealnym rozwiązaniem problemu podrażnień. Jest to delikatna emulsja do golenia, ale także higieny okolic intymnych. Nawilża skórę, zmiękcza włoski, aby chronić delikatną skórę. Redukuje podrażnienia powstające w trakcie i po goleniu, pozostawiając skórę miękką i gładką. Dodatkowo pomaga utrzymać odpowiednie PH skóry dzięki zawartości kwasu mlekowego. 

Emulsje można stosować codziennie. Wystarczy nałożyć ją na wilgotną skórę, aby zamieniła się w delikatną piankę i możemy działać. Ja użyłam jej również do golenia nóg czy pach. Sprawdził się doskonale.

Zalety :

  • nawilża skórę i pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych
  • formuła z kompleksem masła shea oraz migdałów
  • redukuje podrażnienia powstające podczas i po depilacji

Wpis powstał we współpracy z marką Lactacyd.


Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors