Klasyka, biała koszula i mini

Biała koszula, o luźnym, oversizowym kroju to must-have w Twojej szafie. Klasyka, ale w nowoczesnym wydaniu, która będzie idealnym rozwiązaniem na co dzień, ale również na specjalne okazje. Jest ratunkiem gdy nie wiesz co na siebie włożyć lub gdy na ostatni moment musisz wybrać się na spotkanie. Świetnie pasuje do spódnicy czy klasycznych dżinsów. Można stylizować ją na wiele sposobów i każdy będzie ciekawy.

Elegancka wygoda

Elegancja kojarzy nam się z zupełnym przeciwieństwem wygody. Najczęściej z biurowym strojem obcisłej mini i sztywnej białej koszuli. Elegancja to coś na co może pozwolić sobie każda z nas, ale nie każda będzie czuła się dobrze w takim stroju. Chciałabym pokazać Wam dzisiaj jak taki formalny strój może wyglądać zupełnie inaczej. Ja tym razem postanowiłam zaszaleć i połączyć koszulę, cekinową spódnicę oraz trampki, aby całość stworzyła elegancką wygodę. Biała koszula pochodzi z nowej kolekcji Renee Design, która została wyprodukowana w Polsce.

Co mam na nogach, oczywiście ukochane Conversy stylizowane na projekt z lat 70-tych. Podam Wam model abyście mogli je zlokalizować gdzieś w sieci Chuck 70 Hi 163363C Black.

Koszula – Renee | Spódnica – Pola Rudnicki | Trampki – Converse

Biała koszula Renee, spódnica w cekiny, Pola Rudnicki
Biała koszula Renee, Renee design, spódnica w cekiny, torebka Moschino
trampki Converse, torebka moschino
spódnica Pola Rudnicki, koszula biała Renee, trampki Converse, torebka Moschino

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors