Kobiecym okiem…tatuaże dla kobiet

Tatuaże są obecnie odmianą biżuterii która przyciąga coraz więcej kobiet, przez lata uważane za wyjątkowo męski temat, dziś już nikogo nie dziwią, choć wciąż są tacy, dla których trwały wzór na pięknej, gładkiej skórze kobiety to zbrodnia. Dla mnie jest piękną ozdobą i dodaje fajnego pazura, oczywiście tylko wtedy gdy nie był zrobiony pod wpływem chwili, panującego akurat trendu czy namowy osoby drugiej. Dlatego pomyśl zanim zrobisz oraz gdzie go zrobisz.

1. TATUAŻ JEST NA CAŁE ŻYCIE

Przemyśl dokładnie, wzór, symbol, napis, imię, które wytatuujesz, niby oczywista oczywistość, ale często o tym zapominamy, ulegając aktualnym trendom, „miłości”, która akurat nam towarzyszy, impulsowi.

2. TATUAŻ TO SZTUKA

Tak! Nie każdy kto nazywa siebie tatuażystą nim jest, do tego zajęcia trzeba mieć naprawdę talent i wyobraźnie oraz wprawioną rękę. Z pozoru wytatuowanie z pozoru łatwego wzoru może okazać się nie lada wyzwaniem dla niewprawione ręki, a tu niestety poprawek nie ma.

3. WYBIERZ DOBRE STUDIO

Poznasz je już na wstępie próbując umówić się na wizytę, ponieważ do dobrych tatuażystów są niemałe kolejki i czasami trzeba poczekać nawet kilka miesięcy na wolny termin. Poznaj tatuażystę, zapoznaj się z opinią innych klientów.

4. BÓL

Hmmm…z pewnością jest, ja do końca nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam tylko 3 dosyć małe wzory. Z pewnością jest, ale w porównaniu do porodu np. (haha) to jak drapanie po plecach 😛 Pytałam mojego tatuażystę i z jego doświadczenia wynika, że mężczyźni dużo gorzej znoszą tatuowanie niż kobiety 🙂

5. BĄDŹ PEWNA

Jeżeli wahasz się czy zrobić tatuaż, odłóż tą decyzję w czasie.

Jak jest u Was dziewczyny, macie tatuaże, planujecie zrobić czy jesteście raczej przeciwne? Ja właśnie znalazłam nowy wzór dla siebie 🙂

Biżuteria – Lulilaj

IMG_0893

Komentarze

  1. Ja właśnie teraz też robię tatuaż. Mi się podobają tatuaże nie takie duże lecz małe ale o konkretnej symbolice dla mnie. Ale wiem że sporo właśnie kobiet woli takie małe symbole niż jakieś wielkie tatuaże na całe plecy.

  2. Ja z kolei uwielbiam duże tatuaże. Jestem świeżo po dziaraniu w Jah love tattoo studio- zdecydowałam się na mandalę wykonaną przez Jacka. Efekt jest niesamowity! Slyszalam duzo pozytywnych opinii na temat tego salonu, ale dopiero teraz przekonałam sie na wlasnej skórze (dosłownie:D) jak utalentowani tatuazysci tam pracują.

  3. Hej, Nadal duzym problemem pozostaje fakt że ciężko jest się dostać do artysty albo zleżć poprawne jak się dobrze nie zna rynku. Często trafiamy w ręce byle kogo i potem tego żałujemy. Tutaj dobry rozwiązaniem jest zrobienie research na inksearch.
    Mają wszystkich najlepszych artystów w Polsce ktorych można wybierać w zależności od miasta lub stylu. Potem mamy oczywiście opcję rezerwacji na stronie co bardzo ułatwia proces kontaktu z artystą.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors