Kolekcja COCHO by Olivka

Witajcie dziewczyny!

Nadchodzi wielki dzień, już jutro o godzinie 7.00 startuje przedsprzedaż kolekcji COCHO by Olivka. Jest ona efektem współpracy mojej i cudownej Olgi, niezwyklej zdolnej projektantki, a prywatnie fantastycznej osoby. Spełniam kolejne marzenie, któremu poświęciłam sporo pracy, czasu. Olga dała z siebie 1000%, aby każdy mój pomysł został starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół, aby materiały były najwyższej jakości, tak samo jak wykonanie każdego modelu. Jestem przekonana, że się nam to udało, że gdy zobaczycie kolekcję na żywo jeszcze bardziej się w niej zakochacie.

Biały zestaw COCHO by Olivka.

Dziś chciałam Wam pokazać biały zestaw, który jest jednym z moich faworytów w tej kolekcji.

Jest niezwykle kobiecy, przepięknie wykończony, wspaniale podkreśla sylwetkę, wygląda dobrze na każdej figurze, ponieważ bluzka oraz spodnie zostały zaprojektowane tak, aby nie odsłaniać brzucha, a dać jedynie delikatny smaczek.

Spodnie z wysokim stanem.

Sprawdzałam je w różnych zestawieniach, na elegancko z obcasami wyglądają szalenie kobieco, z trampkami tworzą nam ciekawy zestaw na co dzień. Bluzkę możemy wymienić na koszulę lub sweterek. Możliwości, kombinacji ich noszenia jest naprawdę wiele.

Dajcie koniecznie znać co najbardziej spodobało się Wam w całej kolekcji, jestem naprawdę ciekawa!!!

 

Biały zestaw – COCHO by Olivka

Buty – COCHO by Olivka

 

 

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages