Łapiemy ostatnie dni lata

Pierwszy tydzień szkoły za nami. Pogoda dopisuje więc jak tylko możemy spędzamy ten czas na świeżym powietrzu. Rozglądamy się również za dodatkowymi, poza lekcyjnymi zajęciami. Z doświadczenia oraz rozmów z innymi rodzicami wiem, że co za dużo to nie zdrowo. Dziecko powinno mieć czas na naukę, zabawę, ale również odpoczynek, dlatego chcę rozsądnie zagospodarować ten czas. Z pewnością będzie to kontynuacja języka angielskiego, tenis (jest tylko raz w tygodniu, w dodatku w sobotę, poza tym ruch to samo zdrowie) oraz… no właśnie…tu pojawia się nam problem, a wybór jest ciężki, bo Olivia ma całą masę zainteresowań: jazda konna, zajęcia plastyczne, tańce, gra na pianinie, basen, itd…itd. Postanowiłam, że spróbuje wszystkiego i wybierze jedno zajęcie, które najbardziej ją zainteresuje i uszczęśliwi.

A Wy na jakie zajęcia uczęszczacie, jakie są Wasze zainteresowania, na które zajęcia uczęszczają Wasze pociechy?

Muzeumwrz-04-2014-3 Muzeumwrz-04-2014-1 Muzeumwrz-04-2014-14

Muzeumwrz-04-2014-4

Muzeumwrz-04-2014-6 Muzeumwrz-04-2014-9 Muzeumwrz-04-2014-5Muzeumwrz-04-2014-8Muzeumwrz-04-2014-10Muzeumwrz-04-2014-7Muzeumwrz-04-2014-11

Komentarze

  1. Świetne stylóweczki! Zresztą jak zawsze. 🙂
    My zdecydowałyśmy się na zajęcia z gimnastyki artystycznej.
    To piękny sport a Marissa koniecznie chce nauczyć się szpagatu. 😉

    1. Milo nam bardzo. Gimnastyka artystyczna- podziwiam, sama gdy bylam małą dziewczynką o tym marxyłam. Powodzenia i dajcie znać jak już szpagat bedzie :*

  2. Jestem pierwszy raz, przeglądam post za postem i widzę ogromne postępy od czasu założenia. Kibicuje i trzymam kciuki, by kiedyś więcej osób, mam, młodych kobiet Was poznało. Stylizacje przepiękne, proste, z klasą i na topie , a przy tym zawsze kobiece, dziewczęce. Trzymajcie tak dalej.

  3. Najlepsza sesja z dotychczasowych. Pięknie wyglądanie. Skąd koszule, bo nie podpisane tym razem? Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors