14:54 | 25 maja 2016
Lifestyle

Moja Olivka, jeszcze nie tak dawno, mała dziewczynka, dziś 9-letnia panienka. patrzę i widzę jak dorośleje, jak rośnie w oczach, jak się zmienia. Te zmiany oczywiście cieszą, ale z drugiej strony budzą wile obaw, stawiają pytania, zmuszają do refleksji. Strach przed utratą wspaniałej więzi, która nas łączy jest ogromy, ale wiem, że każdego dnia staram się jak mogę, by wypracować solidne fundamenty, które w przyszłości zaowocują zaufaniem, szczerością i wielką przyjaźnią. 

Ostatnio miałyśmy okazję przenieść się do magicznego świata LEGO Elves i dziewczynki o imieniu Emily, która przypadkiem przeniosła się do krainy elfów – Elvendale. Magiczne elfy, każdego dnia pomagają dziewczynce wrócić do domu, przeżywając razem z nią niezapomniane przygody. Budowanie tego magicznego świata, było świetnym kreatywnym wyzwaniem, które zajęło nam niemal trzy dni, ale radość pojawiająca się na naszych buziach, gdy pojawiały się kolejne budowle czy postacie była nieoceniona.

W całym zestawie najbardziej urzekły nas smoki, które są nowością w świecie LEGO Elves , dodając im niesamowitej magii. Przyznam, że zarówno ja, jak i Olivka wykazałyśmy się ogromną cierpliwością, patrzymy na nasz magiczny, mały świat i często do niego wracamy.

Zabawa klockami, przypomniała mi również czasy mojego dzieciństwa, gdzie przy klockach spędzałam całe dnie, a zabawa nimi  była jedną z moich ulubionych. Nowe zestawy, które pojawiły się na rynku, poza tym, że wciąż zachwycają swoją uniwersalnością, zostały udoskonalone o pomysłowe i magiczne szczegóły oraz kolory które zachwycą każdą dziewczynkę.

Świat Emily, elfów i smoków w magiczny sposób pomógł nam spędzić czas, nasz czas, zarezerwowany tylko dla mamy i córki.

Zestaw LEGO Elves  

IMG_2491-Edit

IMG_2527-Edit

IMG_2449-Edit

IMG_2460-Edit

IMG_2482-Edit

IMG_2495-Edit

IMG_2471-Edit

IMG_2477-Edit

IMG_2470-Edit

IMG_2493-Edit

IMG_2487-Edit

IMG_2502-Edit

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *