MAJ…

Czy Wy też jesteście tak spragnieni słońca jak my?? Każdego dnia z Olivką patrzymy na nadchodzącą prognozę pogody i załamujemy ręce. Lata na horyzoncie nie widać, ale nie tracimy nadziei, przecież kiedyś przyjść musi…, a jak już przyjdzie to musi nam wynagrodzić te wszystkie niepogodne dni…prawda?  W każdym razie my się do niego przygotowujemy pełną parą. Dziś kilka kadrów z tego co w najbliższym czasie pojawi się na blogu.

IMG_3929

Już jutro dzień mamy więc na ten dzień zakładamy nasze piękne spódniczki i koszulki od Mum & Doughter

IMG_3914

IMG_3918

Idealne sandałki na lato od Mrugała, nie tylko pięknie wyglądają, ale są przede wszystkim wygodne, komfortowe i porządnie wykonane, nasz hit!

IMG_3931

IMG_3935

Zawsze chciałam się nauczyć czesać kłosa, bo to piękna, dziewczęca fryzura, idealna do szkoły i właśnie latem. Jak się okazuje bardzo prosta!

IMG_3883

IMG_3877

IMG_3873

Maj i czerwiec to dla nas również wielkie urodzinowe bum, te piękne , ręcznie robione, zawsze tworzy nam zdolna Ola z Galerii Artystycznej Pasja Tworzenia

Komentarze

  1. Śliczny kłos. Umiem splatać nawet sobie, niestety, na mocno cieniowanych włosach nijak nie wyjdzie, chyba, że tona pianki i lakieru. Tylko j nie lubię takich usztywnianych fryzur.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors