MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny optycznie zagęszcza włosy w łuku brwiowym, pozwala skorygować jego kształt a także odbudować brwi w przypadku ich całkowitego braku. Podczas zabiegu barwnik wprowadzany jest do skóry. W zależności od metody wykonania wprowadza się go igłą lub różnego rodzaju ostrzami (przy metodzie microblading).

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego powinny mieć piękną oprawę. piękne brwi, które są ich ramą. Odpowiedni kształt oraz kolor brwi wspaniale podkreśla rysy twarzy, a także uwydatnia jej największe zalety. Natomiast źle wyregulowane, zbyt wąskie mogą całkowicie zepsuć całokształt.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ

Wybrałam ten zabieg juz po raz drugi i ponownie zdecydowałam się na tą samą metodę i ten sam zaufany już gabinet Eco Chic. Metoda włoskowa daje naturalny wygląd, każdy włosek malowany jest oddzielnie, by jak najbardziej przypomina nasz własny. Metoda ta jest bezpieczna, w 100% sterylna, a wszystkie przybory są jednorazowego użytku. Pozwala na rekonstruowanie oraz uzupełnianie włosów brwi. Niewątpliwą zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość – ta metoda utrzymuje się ok. 2lata. Pozwala to oszczędzić znacznie czas, poświęcany dotąd na wykonywanie makijażu oraz pieniądze przeznaczane na kolorowe kosmetyki. W każdej sytuacji, na basenie, tuż po przebudzeniu czy w deszczu kobieta z makijażem permanentnym może czuć się pewnie, gdyż nie musi martwic się o stan swego make-upu.

Dlaczego brwi po zabiegu są ciemne?

Bezpośrednio po zabiegu brwi są ciemniejsze od docelowego koloru. Barwnik ciemnieje w ciągu 2 kolejnych dni od zabiegu i utrwala się w skórze. Po około trzech dniach naskórek wyłuszcza się i około 40-50% barwnika wyłuszcza się wraz z naskórkiem. Wtedy brwi osiągają jaśniejszy, zamierzony kolor.

O ile zjaśnieją brwi po zabiegu makijażu permanentnego

Po wyłuszczeniu się naskórka brwi jaśnieją około 40-50 %. Z tego względu konieczna jest dodatkowa wizyta na której makijaż jest uzupełniany. Korekta makijażu powinna się odbyć po około 3-4 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Jak długo goją się brwi po makijażu permanentnym

Całkowity proces gojenia się brwi wynosi około 14 dni. Po około 3 dniach od zabiegu zaczyna się wyłuszczać naskórek. W miejscu pigmentacji mogą pojawić się maleńkie strupki.

Czym smarować brwi po makijażu permanentnym

Po zabiegu makijażu permanentnego stosuj się do zaleceń linergistki i używaj tylko poleconych przez nią kosmetyków. Nie trzyj skóry i nie myj jej mydłem. Pamiętaj, że skórę wokół brwi należy nawilżać, a nie natłuszczać. Chroń skórę przed promieniami UV. Po zabiegu makijażu permanentnego brwi nie należy eksponować twarzy na działanie promieni słonecznych. Przez 2 tygodnie zrezygnuj z solarium i przebywania na słońcu. Po tym okresie zabezpieczaj skórę w pigmentowanym miejscu kremem z wysokim filtrem UV.

Jestem zachwycona efektem i uwielbiam fakt, że makijaż zajmuje mi teraz o wiele mniej czasu oraz to, że brwi zawsze wyglądają idealnie, dlatego z czystym sercem kolejny raz polecam Wam gabinet Eco Chic 🙂

Na hasło „OLIVKA” do końca wakacji możecie umówić się na zabieg makijażu permanentnego z 10% rabatem!

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY – ECOCHIC

Przed zabiegiem

ZARAZ PO ZABIEGU

 

Komentarze

 1. Czy decydując sie na metodę włoskową,naturalne brwi zostają,a pigment jest aplikowany pomiędzy naturalne włoski,czy te naturalne trzeba zgolić?

  1. Nie, nie, kochana nic nie trzeba golić! Pigment aplikowana jest między oraz tam gdzie są braki włosków 🙂

 2. Również chętnie bym sie na to zgłosiła. Niestety ale mieszkam daleko od tego gabinetu 🙁 Myślę,ze jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób, ktore mają słabe brwi i nie chcą codziennie ich malowac ( sama jestem do tego zmuszona).
  Powoli równeiż dojrzewam do tej decyzji.

  Swoją drogą wspaniała robota. Brwi wyglądają rewelacyjnie!

 3. czy zabieg jest bolesny? czy stosuje się jakieś maści znieczulające? czy możesz wrzucić zdjęcia po jakimś czasie od zabiegu? jak bardzo zjaśniały brwi, jak ,,schodzi” kolor?

 4. No efekt jest genialny <3 Ja dlugo zastanawialam sie nad makijazem permanentnym ale balam sie zlego wykonania. W koncu znalalam salon, ktoremu slusznie zaufalam.

 5. Bardzo fajny efekt. Chyba sama tez się zdecyduję. Do tej pory się wahałam, bo bałam się że efekt będzie zbyt wyrazisty i przy mojej jasnej karnacji, będzie to źle wyglądało.

 6. Czy gdy juz odpadna strupki, a brwi sa za jasne (docelowo mial byc ciemny braz), to znaczy ze zciemnieja? Czy kolor trzeba bedzie przyciemniac na korekcie?

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors