20:54 | 19 maja 2016
Uroda

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego powinny mieć piękną oprawę. piękne brwi, które są ich ramą. Odpowiedni kształt oraz kolor brwi wspaniale podkreśla rysy twarzy,  a także uwydatnia jej największe zalety. Natomiast źle wyregulowane, zbyt wąskie mogą całkowicie zepsuć całokształt.

Kształt brwi

Do niemal każdej twarzy, najbardziej pasuje naturalny kształt łuków brwiowych, taki jak dała nam natura, często jednak popełniając błędy, zwłaszcza w młodości regulujemy je sami, robiąc cienkie paski, zły kształt, a to sprawia, że włoski stają się coraz słabsze, bledną, a często przestają rosnąć w niektórych miejscach, tworząc luki.

Makijaż permanentny metodą piórkową

Zapytacie dlaczego się na niego zdecydowałam, skoro na zdjęciach brwi wyglądały dobrze? Już odpowiadam 🙂 Jak wspominałam wyżej złe regulowanie brwi będą nastolatką sprawiło, że moje łuki pełne były luk, miejsc w których włoski postanowiły już nie rosnąć. Każdego dnia przy pomocy brązowej kredki, robiłam makijaż, nadając im pożądany wygląd. Wiadomo jednak, że było to dosyć kłopotliwe, ponieważ makijaż taki nie wytrzyma nam całego dnia, rozmazuje się, ściera, a wakacje, gdzie mamy do czynienia z basenami, morzem i słońcem kompletnie się nie sprawdza.

Metoda piórkowa wykonana w gabinecie EcoChic  Organic Beauty Żory  daje naturalny wygląd, każdy włosek malowany jest oddzielnie, by jak najbardziej przypomina nasz własny. Metoda ta jest bezpieczna, w 100% sterylna, a wszystkie przybory są jednorazowego użytku. Metoda piórkowa pozwala na rekonstruowanie oraz uzupełnianie włosów brwi. Niewątpliwą zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość – ta metoda utrzymuje się ok. 2lata. Pozwala to oszczędzić znacznie czas, poświęcany dotąd na wykonywanie makijażu oraz pieniądze przeznaczane na kolorowe kosmetyki. W każdej sytuacji, na basenie, tuż po przebudzeniu czy w deszczu kobieta z makijażem permanentnym może czuć się pewnie, gdyż nie musi martwic się o stan swego make-upu.

Przed zabiegiem

Najlepiej jest nie depilować brwi na 1 miesiąc przed zabiegiem, da to możliwość idealnego doboru kształtu do naturalnej linii włosków. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi oraz dookoła. Powinniśmy wykonać peeling oraz odpowiednio ją odżywić.

W trakcie zabiegu

Na samym początku Pani Agata dokładnie wymierzyła moje brwi oraz wykonała próbny rysunek, po zaakceptowaniu została nałożona maść znieczulająca. Sam zabieg trwa ok. godziny, jeśli chodzi o ból opinie są różne. Dla mnie zabieg do przeżycia i z pewnością widząc efekt powtórzyłabym go ponownie.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dosyć intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić gdyż w ciągu 4-6 dniu kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Dlatego też na zdjęciach wykonanych bezpośrednio po jest taki intensywny. Po upływie 2 tygodni brwi wyglądają przepięknie!!! Przez pierwsze dni po zabiegu dbamy o nasze brwi szczególnie, nie moczymy, nie trzemy, nie dotykamy, smarujemy tylko zaleconą maścią. Nie korzystamy również z sauny, solarium, basenu, ale to tylko przez kilka dni.

Makijaż permanentny – Ecochic Żory

05_05_16_©2016_olivkablog.pl_Brwi EcoChic-2

BRWI NATURALNE PEŁNE LUKIMG_0434

05_05_16_©2016_olivkablog.pl_Brwi EcoChic-5

05_05_16_©2016_olivkablog.pl_Brwi EcoChic-6

05_05_16_©2016_olivkablog.pl_Brwi EcoChic-7

05_05_16_©2016_olivkablog.pl_Brwi EcoChic-8

BRWI WYGOJONE, 2 TYGODNIE PO ZABIEGU 🙂IMG_0435

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *