Mezoterapia próżniowa Vital Injector – wrażenia i efekty

Dziś chciałabym podzielić się z Wami wrażeniami po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii próżniowej Vital Injector w Klinice medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Czym jest mezoterapia próżniowa Vital Injector 

Jest to rewolucyjna metoda mezoterapii igłowej, polegająca na dostarczeniu w głąb skóry kwasu hialuronowego usieciowanego lub nieusieciowanego, a także innych preparatów rewitalizujących za pomocą specjalistycznego pistoletu.  Sprawia on, że zabiegi mezoterapii igłowej stają się o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta, mniej bolesne oraz przystępne ze względu na zmniejszenie efektów ubocznych oraz minimalizacji odczuć bólowych. Po tradycyjnej mezoterapii ślady zabiegi utrzymują się około 3 dni, na co wielu z nas ciężko sobie pozwolić. Zabieg metodą próżniową sprawią, że już po 30 min. nie ma po nim śladu więc spokojnie można wrócić do swoich obowiązków.

Jak wygląda zabieg ?

 

Przed rozpoczęciem zabiegu, buzia lub okolica na której będzie on przeprowadzony zostaje znieczulona. Tu w Klinice Skin Laser Lubelscy nakładana jest specjalistyczna maść po której naprawdę nie będziecie odczuwać dyskomfortu, działa fenomenalnie i znieczula jak żadna inna.

Następnie Pani doktor dobiera odpowiednie składniki, które będą najlepsze dla naszej skóry w zależności od jej potrzeb. System próżniowy w urządzeniu Vital Injector delikatnie odciąga naskórek, w ten sposób odciąga go od głębszych warstw skóry. To odciąganie sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Po około 10 minutach zabieg jest skończony, oczywiście mówię o przypadku gdy jest to cała twarz.

 

Efekty zabiegu 

 

Buzia wygląda na zdecydowanie wypoczętą, delikatne przebarwienia znikają, skóra jest rozjaśniona. Zdecydowanie bardziej zauważalny efekt odmładzający niż w przypadku tradycyjnej metody. Odczuwalne jest świetne nawilżenie skóry, twarz delikatnie napina się. Ja walczyłam również mocno o skórę pod oczami, worki i cienie i tu również efekt był świetny, ponieważ cienie pięknie się rozjaśniły, a skóra w tym miejscu bardzo poprawiła swoją jędrność.

Ogromnym plusem zabiegu jest to, że nie jest on bolesny,a już po kilkudziesięciu minutach można wrócić nawet do pracy, nie potzrebujecie więc zaszywać się w domu na kilka dni.

 

Mezoterapia próżniowa Vital Injector – Klinika Skin Laser Lubelscy

Dla wszystkich moich czytelników obowiązuje 20% rabat na ten zabieg do końca stycznia!!!

( teraz już w Katowicach i Bielsku! )

 

Komentarze

  1. Świetnie, że został ten zabieg opisany właśnie tutaj. Osoby jak się na niego decydują to najczęściej szukają odpowiedzi na pytania, czego mogą się spodziewać. Dlatego takie artykuły są bardzo dla nich przydatne,bo najczęściej mają opisane, jak się zachowywać przed i po zabiegu.

  2. dzisiaj miałam pierwszy zabieg na twarz i wcale nie jest taki bezbolesny. mimo znieczulenia w wielu miejscach twarzy można było poczuć strzał . buzia do wieczora była tkliwa, lekko opuchnięta i zaczerwieniona. jednakże widać większe napięcie i wygładzenie naskórka. za dwa tygodnie robię powtórkę i jestem ciekawa efektów 🙂
    czego się nie robi dla urody…….

  3. Wczoraj miałam wykonana mezoterapie próżniową twarzy i okolicy oczu. Zabieg czuć ale nie jest bolesny. Skóra twarzy 24 godziny potrzebowała na regenerację po zabiegu, gdyż była czerwona i jakby nadal znieczulona. Po tym czasie już wszystko wróciło do normy .

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages