18:53 | 17 grudnia 2017
Uroda

Dziś chciałabym podzielić się z Wami wrażeniami po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii próżniowej Vital Injector w Klinice medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Czym jest mezoterapia próżniowa Vital Injector 

Jest to rewolucyjna metoda mezoterapii igłowej, polegająca na dostarczeniu w głąb skóry kwasu hialuronowego usieciowanego lub nieusieciowanego, a także innych preparatów rewitalizujących za pomocą specjalistycznego pistoletu.  Sprawia on, że zabiegi mezoterapii igłowej stają się o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta, mniej bolesne oraz przystępne ze względu na zmniejszenie efektów ubocznych oraz minimalizacji odczuć bólowych. Po tradycyjnej mezoterapii ślady zabiegi utrzymują się około 3 dni, na co wielu z nas ciężko sobie pozwolić. Zabieg metodą próżniową sprawią, że już po 30 min. nie ma po nim śladu więc spokojnie można wrócić do swoich obowiązków.

Jak wygląda zabieg ?

 

Przed rozpoczęciem zabiegu, buzia lub okolica na której będzie on przeprowadzony zostaje znieczulona. Tu w Klinice Skin Laser Lubelscy nakładana jest specjalistyczna maść po której naprawdę nie będziecie odczuwać dyskomfortu, działa fenomenalnie i znieczula jak żadna inna.

Następnie Pani doktor dobiera odpowiednie składniki, które będą najlepsze dla naszej skóry w zależności od jej potrzeb. System próżniowy w urządzeniu Vital Injector delikatnie odciąga naskórek, w ten sposób odciąga go od głębszych warstw skóry. To odciąganie sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Po około 10 minutach zabieg jest skończony, oczywiście mówię o przypadku gdy jest to cała twarz.

 

Efekty zabiegu 

 

Buzia wygląda na zdecydowanie wypoczętą, delikatne przebarwienia znikają, skóra jest rozjaśniona. Zdecydowanie bardziej zauważalny efekt odmładzający niż w przypadku tradycyjnej metody. Odczuwalne jest świetne nawilżenie skóry, twarz delikatnie napina się. Ja walczyłam również mocno o skórę pod oczami, worki i cienie i tu również efekt był świetny, ponieważ cienie pięknie się rozjaśniły, a skóra w tym miejscu bardzo poprawiła swoją jędrność.

Ogromnym plusem zabiegu jest to, że nie jest on bolesny,a już po kilkudziesięciu minutach można wrócić nawet do pracy, nie potzrebujecie więc zaszywać się w domu na kilka dni.

 

Mezoterapia próżniowa Vital Injector – Klinika Skin Laser Lubelscy

Dla wszystkich moich czytelników obowiązuje 20% rabat na ten zabieg do końca stycznia!!!

( teraz już w Katowicach i Bielsku! )

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *