Miejsca z klimatem- Cisowy zakątek

Chwila na złapanie oddechu, dystansu, oderwanie od codzienności, ale może i na chwilę obecnej rzeczywistości… Zapraszam Was do miejsca nieoczywistego, kojącego, tu z pewnością przewietrzysz myśli i złapiesz oddech. Zapraszam Was do miejsca położonego z dala od miasta, do małej miejscowości Sasino, tu plaże są dzikie, czyste i niemal bezludne, nie tylko teraz, ale również w sezonie.

Sasino- dzikie plaże, rezerwat cisów

Wieś oddalona od morza o 4km, niezwykły klimat, sosnowe, baśniowe lasy, szerokie, dzikie plaże, malownicze wydmy, latarnia morska, cisza i spokój. Jedziemy dalej, dziką drogą wybojami i docieramy tu…

Taki wstęp znajdziemy na dzień dobry … „A zaczęło się tak: na drogę wyszło nam stado krów …i to jeszcze nie był znak 😉 ale te 4 garście bursztynów znalezionych na Naszej plaży – już tak!To jest to ‚nasze miejsce’ – Sasino. Kawałek – taki większy, ziemi, wokół lasy i widok na morze!”

Cisowy Zakątek

Cisowy zakątek, schowany na końcu polnej drogi, między polami, lasem i bliskiej odległości od morza. 14 domków w stylu skandynawskim, pokryte strzechą, z dala od wifi. Każdy z domków urządzony troszkę inaczej, każdy z nich ma też swoją wyjątkową nazwę. My zatrzymaliśmy się w domku Jeleń nie Łoś 😛 W środku wszystko co potrzebne do odpoczynku i chwili oddechu. Mini sauna, kominek, dwie sypialnie, taras, kuchnia.

Dzika plaża- Plaża Stilo

Podobno w Polsce ciężko o dzikie plaże, a tu taka odkryliśmy. Najpierw długi spacer przez las sosnowy, magia, naprawdę, ciężko oddać ją na zdjęciach. Uwierzcie mi, ten las wygląda jak z baśni. Idziemy spokojnym krokiem zachwycając się na każdym kroku. Kolory jakie stworzyła natura są nie do podrobienia. Mgła, wiatr dodaje dodatkowej magii temu miejscu, ale myślę, że jeszcze piękniej musi tu być w towarzystwie słońca. Od morza dzieli nas już kilkadziesiąt metrów, słychać je w oddali. Docieramy, a naszym oczom ukazuje się niewiarygodny krajobraz. Biały piasek na szerokiej niczym lotnisko plaży, wzburzone morze. Jesteśmy tu sami… Mimo niskiej temperatury postanawiam pospacerować boso. Idę brzegiem i czuje niesamowity spokój. To miejsce jest wyjątkowe, a z Waszych wiadomości wiem już, że nawet w środku sezonu nie ma tu tłumów.

Mam nadzieję, że zapiszecie to miejsce na swojej liście, warto tu przyjechać, przewietrzyć głowę.

Sweter – Mango | Spodnie – Mango (stara kolekcja)

Buty- Marshall

Naszyjnik – Apart | Pierścionek serce – Apart

Pierścionek 2 – Apart | Zegarek Bergster – Apart

Bransoletka – Apart

Jeleń nie łoś, witajcie w naszym domku!
14 domków rozstawionych w odległości takiej, aby każdy czuł spokój i komfort
Naszyjnik Apart
Domek wybudowany w stylu skandynawskim, piękne duże okna są gwarancją pięknego światła wewnątrz!
Buty Marshall, świetna polska manufaktura!

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors