MODA NA BLOGA 26-28 WRZEŚNIA

Kochani, już dziś zapraszam Was na nadchodzące wydarzenie modowe w Alfa Centrum Gdańsk, które odbędzie się w dniach 26-28 września. Razem z Trójmiejskimi blogerkami- Sylwią z shinysyl.com i Pauliną z kapuczina.com oraz Aleksandra Trzeszan-Golenia (fashiondoll.pl) weźmiemy udział w evencie o, nazwie „Moda Na Bloga”.

Impreza ta ma na celu podkreślenie roli blogerek w kreowaniu nowych trendów modowych. Zaproszone blogerki będą prezentować stylizacje wybranych marek, dostępnych w sklepach Alfa Centrum oraz opowiadać o najnowszych trendach w modzie.

Nie zabraknie również atrakcji modowych dla dzieci. W piątek będą mogły wziąć udział w castingu do pokazu mody, który odbędzie się w niedzielę. Stylizacje te zostaną przygotowane przeze mnie. Dodatkowo dla dzieci w sobotę i niedzielę zostanie zorganizowany konkurs „Mały projektant”, podczas którego dzieci wcielą się w rolę projektantów mody.

Podczas modowego weekendu klienci Alfa Centrum nie tylko będą mogli przekonać się, co będzie hitem tego sezonu, ale także skorzystać z porad trójmiejskich blogerek.

Zarezerwujcie sobie koniecznie czas w najbliższy weekend i bądźcie tam z nami!

Komentarze

  1. Ooo czyli Wy tez tam będziecie? Ale super! 🙂
    Będziemy miały okazje się poznać. 🙂
    Myślę, ze na casting zdążymy dotrzeć i oczywiście weźmiemy w nim udział. 😉
    Pozdrawiamy i do zobaczenia
    Karolina i Marissa

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors