Mój sposób na zgrabną sylwetkę

Cześć dziewczyny!

Często pytacie o to w jaki sposób dbam o sylwetkę? Chciałabym Wam jak najlepiej odpowiedzieć na to pytanie, pokazać jak wygląda mój trening, ale jeszcze nie dziś. Jeśli poczuję się na tyle silna ( w sensie fizycznym ) to taki post się na pewno pojawi. 

Dziś w skrócie. Trenuję 2-3 razy w tygodniu na siłowni, ale podziwiam szczerze te Panie, Panów, którzy potrafią zrobić trening każdego dnia, zwłaszcza gdy pracują, mam na głowie dom, dzieci, zakupy, to nie lada wyczyn. Wiosną, latem wsiadam często na rower, dużo chodzę ( sekret szczupłych Francuzek, nie biegają, ale bardzo dużo chodzą ). Od czasu do czasu stosuję suplementy, które wspomagają oczyszczanie organizmu, to chyba jeden z podstawowych kluczy do utrzymania szczupłej i zdrowej sylwetki, przy okazji poprawia się cera, włosy, skóra. Dieta, hmm… staram się jeść zdrowo, awokado, ryż, olej kokosowy, brokuły mogę pochłaniać w nieskończonej ilości, ale nie odmawiam sobie szarlotki i lodów, nigdy.

Powiem Wam też szczerze, że gdy mam na sobie strój, w którym dobrze się czuje i fajnie wyglądam, to jest to kolejna motywacja. Wiem również od Was, że macie podobne odczucia, a więc zanim zaczniesz ćwiczyć zaopatrz się w zestaw, w którym po przyjrzeniu w lustrze powiesz wow, mogę ruszać.

 

Cały zestaw pochodzi z najnowszej kolekcji Orsay BE ACTIVE

 

 

 

 

 

 

Komentarze

  1. Najważniejsze jest to aby nie popadać ze skrajności w skrajność i będąc osobą znadwagą nie stosować wyniszczających diet. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na cheat meal jak i również opuszczenie treningu. Jest to ważne z psychologicznego punktu widzenia. Oczywiście treningi jak i również spożywane jedzenie powinno być z góry zaplanowane natomiast warto czasami pozwolić sobie na chwilę przyjemności.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages