Mroźne spacery

Jesienno-zimowy okres mało kogo z nas przekonuje do wynurzenia nosa poza ciepłe, cztery ściany. Ale jeśli tylko na dworze nie szaleje zawierucha staramy się wychodzić jak najwięcej. Zmiany temperatur hartują nie tylko dzieci, ale nas dorosłych również, dodatkowo gdy tylko na niebie pojawia się słońce warto iść złapać każdy jego promień, który sprawi, że uruchomi się w naszym organizmie produkcja witaminy D. By w organizmie wytworzyła się odpowiednia ilość tej witaminy, wystarczy 20 minutowy spacer w słoneczny dzień. Wiadomo jednak, że jesienią i zimą sprawa jest dość skomplikowana, zadbajcie więc o to, by dostarczyć ją do organizmu w formie suplementów.

Rytuał mroźnych spacerów wygląda u nas tak, że spacerujemy ile się da, ile zdołamy wytrzymać, po drodze szukając uroczej knajpki, w której będzie można wypić ciepłą herbatę, kawę czy zdrowy sok, spędzić czas na rozmowie, zachwycaniu się klimatem nowego miejsca. Zauważyłam również, że coraz częściej w kawiarniach można znaleźć gry planszowe, które są do dyspozycji gości. Zawsze z nich korzystamy, ostatnio próbowaliśmy gry scrable, pamiętam ją jeszcze z czasów swojego dzieciństwa i przypomniałam sobie ostatnio jak bardzo lubiłam w nią grać. Uwielbiam wyszukiwać takie urocze, klimatyczne zakątki, próbować nowych smaków, a gdy właścicielami są pasjonaci i ludzie z ogromnym sercem już na wejściu czuć, że będzie się chciało tu wrócić.

Płaszczyk mama – Stradivarius

Rękawiczki mama – Blueiceberg

Spodnie mama – Zara

Bluzka z kołnierzykiem – Atelier Edith

Płaszczyk, spodnie, buty, czapka Olivka – Zara

IMG_3351

IMG_3425

IMG_3388

IMG_3411IMG_3361

IMG_3365

IMG_3354

IMG_3401

IMG_3423

IMG_3393

IMG_3398

IMG_3436

IMG_3445

IMG_3451

IMG_3449

IMG_3461

Komentarze

  1. Jesteście prze urocze, uwielbiam Was razem, najlepszy duet, bo mama Ty pieknie wyglądasz, a Olivka jest piękną panienką, modowo mistrzowsko!!!!!!

  2. mam pytanie, te spódniczki podobne do 303 Avenue gdzie można dosać, w jakich sklepach, te np z dzisejszej wyprzedazy? jako mama 2 miesiecznego Kaja nie mam czasu biegac po sklepach, a tak bardzo podobaja mi se takie spódniczki 😉 a Ty wygladasz w nich przeslicznie ) pozdrawiam dzieki za odp 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors