21:14 | 2 lipca 2014
Lifestyle | Moda | Podróże

W ubiegłym tygodniu wybraliśmy się do westernowego miasteczko Twin Pigs. Uwielbiamy takie parki rozrywki i jeśli jest tylko okazja szukamy ich na mapie naszego kraju i odwiedzamy. W planach jest jest również Disneylad w Paryżu, Hansa Park w Sierksdorf i wiele, wiele innych, ale wtedy, gdy Olivia podrośnie i będzie mogła korzystać z większości atrakcji.

Twin Pigs – to westernowy park rozrywki, w którym znajdziecie atrakcje rodem z Dzikiego Zachodu. Zobaczycie tu miasteczko kowbojskie, dzielnice meksykańską, wioskę indiańską, a wkrótce również Dziki Kanion. Jest też wiele innych atrakcji, jak inscenizacje napadu na bank, pokazy rewolwerowców, płukanie złota. Centralnym punktem w miasteczku, które niezwykle przykuwa uwagę jest koło młyńskie z pięknymi stylizowanym gondolami. Jest również karuzela whisky, od razu ostrzegam jeśli macie słabe żołądki nie wsiadajcie:)

My trafiliśmy również na wieczór pełen niespodzianek, była muzyka na żywo, tańce, zabawa, zjazd motocyklów oraz bitwa na poduszki. W wolny weekend polecamy odwiedzić to miejsce, dla dzieciaków to naprawdę niezwykła przygoda i dużo dobrej zabawy.

koszulki – pozerki.pl (tutaj)

spodnie Olivka – Zara

spodnie mama – Mango

kapelusz Olivka – h&m

kapelusz mama – Lindex

OliVKA__09_[www.olivkablog.pl] OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__06_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__13_[www.olivkablog.pl] OliVKA__10_[www.olivkablog.pl]

OliVKA__17_[www.olivkablog.pl] OliVKA__07_[www.olivkablog.pl] OliVKA__12_[www.olivkablog.pl] OliVKA__04_[www.olivkablog.pl] OliVKA__11_[www.olivkablog.pl] OliVKA__08_[www.olivkablog.pl] OliVKA__17_[www.olivkablog.pl] OliVKA__16_[www.olivkablog.pl] OliVKA__19_[www.olivkablog.pl] OliVKA__14_[www.olivkablog.pl]

 OliVKA__18_[www.olivkablog.pl]

Mogą Ci się jeszcze spodobać

28 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *