Odświeżamy styl i ruszamy w miasto

Naszedł weekend, a więc czas spędzić czas razem i zrobić coś fajnego. Pogoda zaczęła sprzyjać, dlatego czas zrobić miejsce w szafie na wiosenne ubrania i zaplanować aktywność na dworze. Wybieramy się więc najpierw na zakupy, a później jedziemy odwiedzić zwierzątka do naszego ulubionego zoo we Wrocławiu i piękny wrocławski rynek.

Uwielbiamy TK Maxx za różnorodny asortyment i możliwość robienia w nim rodzinnych zakupów, dzięki sześciu tematycznym działom. Jesteśmy tu częstymi gośćmi, ponieważ dostawy towary są kilka razy w tygodniu, a ceny aż do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Moja ulubiona część to dział damski, gdzie często wpadam tu w poszukiwaniu perełek.

 

Lubimy razem z Olivką robić wspólne zakupy, dlatego dużo czasu spędzamy również w dziale dziecięcym. Za jednym zamachem możemy kupić ubrania i gadżety, które również dostępne są w świetnych cenach. Właśnie trwa wielka dostawa produktów dla dzieci, udało mi się upolować kila skarbów, Was też gorąco zachęcam do poszukiwań!

 

Wiecie za co jeszcze kocham TK Maxx? Oczywiście za dział dla domu! Takich gadżetów do wystroju wnętrz nie znajdziecie nigdzie. Przytulne poduszki, piękne filiżanki, gadżety do kuchni i innych domowych zakątków mogą mocno konkurować z działem damskim.

Nie zapominam oczywiście o naszym mężczyźnie, który czasami da się namówić na wspólny shopping i nigdy nie wychodzi z pustymi rękami.

Karty upominkowe, które są fantastycznym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin czy tak po prostu bez specjalnej okazji, również znajdziecie w TK Maxx. Wzór możecie dopasować do osoby, która będzie nim obdarowana, ale najważniejsze jest to, iż są BEZTERMINOWE!

 

 

Zakupy udane! Możemy ruszać na miasto! Dziś po raz kolejny odwiedzamy wrocławskie zoo. Lubimy tu wracać i obserwować jak zmieniły się zwierzęta, o jakie gatunki wzbogacił się ogród.

Zoo we Wrocławiu jest najstarsze w Polsce i posiada bogatą kolekcję zwierząt. Żyje tu 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad tysiąca gatunków. Największą atrakcją Zoo jest Afrykarium, oceanarium wyjątkowe w skali światowej, prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd – od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Zachwycają m.in. żółwie, kolorowe ryby, hipopotamy, płaszczki, rekiny, pingwiny i krokodyle oraz zjawiskowe manaty. Punkt obowiązkowy na mapie Wrocławia!

Nasze outfity od stóp do głów pochodzą z TK Maxx

Zakupy robiłyśmy w nowootwartym TK Maxx w Gemini Park Tychy. Wyszukiwarkę sklepów znajdziecie pod adresem: http://tkmaxx.pl/znajdz-sklep

 

Komentarze

  1. Świetny plecaczek pikowany :). Takie dodatki można zakładać nie tylko na wyjazdy, podobnie jak prezentowane TUTAJ torby bawełniane na ramię. Życzę miłego popołudnia!

  2. Pięknie wyglądacie dziewczyny! ❤️ Uwielbiam zakupy w TKMaxx, tylko czas tam tak szybko płynie…

    Pozdrawiam!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors