#OOTD DZIEWCZĘCA SUKIENKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Cześć kochani!

Ale u nas dziś upalnie, można roztopić się niczym kostka czekolady, ale wolę już upalne słońce niż lato i temperatury lekko przewyższające te wczesno wiosenne.

Ostatnio będąc na którym wyjeździe w Wielkopolsce odkryłam masę przepięknych miejsc, nieskończenie ciągnących się pól zbóż, kukurydzy, urocze kawiarenki, gospodarstwa agroturystyczne, kocham ten rejon Polski, naprawdę, jest bliski mojemu sercu i już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu.

Poniżej zdjęcia z jednej z uroczych kawiarni, napotkanych po drodze, niestety odbywało się tam akurat wesele więc za dużo nie mogę Wam pokazać, z pewnością jeszcze tam wrócę i pokażę to miejsce w całej okazałości.

Idealnie na tą okazję sprawdziła się moja nowa sukienka firmy NZ, dobrze Wam już znanej. Uwielbiam ich projekty, każdy jest unikatowy i naprawdę niepowtarzalny.

Sukienka – NZ POLAND ( kod OLIVKA daje Wam 15 rabatu na zakup tej sukienki)

Buty – Renee

Komentarze

  1. kochana czym masz związaną tą sukienkę w pasie?:) kupiłam taka samą idąc Twoim tropem, ale nie za bardzo wiem jak ją spiąć. Czy twoim zdaniem ta sukienka nadaje sie na wesele?<3 pozdrawiam 🙂

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors