Otulam się najpiękniejszymi, paryskimi wspomnieniami

Nie wiem jak to jest w Waszym życiu, ale w moim zapach odgrywa bardzo istotną rolę, ogromną uwagę poświęcam temu, aby w całym domu unosił się piękny klimatyczny zapach, który zmieniam głównie w zależności od pór roku. Perfumy, którymi się otulam zawsze muszą wzbudzać we mnie emocje i przenosić mnie do innego świata, zawsze dbam również o to, aby moje ubrania pachniały równie wyjątkowo.

Zmysł węchu, odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. Bodźce zapachowe docierają do naszego mózgu szybciej i bardziej bezpośrednio, niż sygnały pochodzące z innych narządów zmysłu. Ponieważ niosą ze sobą określone, ważne biologicznie informacje, organizm błyskawicznie na nie reaguje. Często bez udziału naszej świadomości. Pamięć węchowa to jeden z fenomenów ludzkiego organizmu. Wiadomo o niej, że nie zmienia się przez całe życie, dlatego potrafimy przypomnieć sobie zapach letniego wieczoru sprzed lat lub najlepszej szarlotki. Każdy z nas ma takie zapamiętane wspomnienia.

W codziennym życiu uwielbiam gdy moje ubrania są świeże, pachnące i w ten sposób zaczynam dzień, od razu czuje się pewniej w swojej skórze. Uwielbiam, gdy zapach roztacza się dookoła mnie, a przechodnie wędrują wręcz za nim, chcą poznać jego sekret.

 

Bluzka – Shopbop

 

I ja dziś mogę Wam go zdradzić, mając pewność, że gdy poznacie ten zapach, gdy poczujecie jak Was otula, jak wnika w Wasze zmysły, zapamiętacie go na całe życie.

Dzięki nowemu Silanowi Suprême Elégance, którego zapach został zainspirowany francuskimi perfumami Black Opium, zobaczysz, że ubrania pozostaną kusząco pachnące i wyjątkowo miękkie, by cieszyć Cię zmysłową przyjemnością, przekonasz się również jak bardzo działa na otoczenie 🙂 Zapach jest przepiękny, a po zakończonym praniu czuć go nie tylko na ubraniach, ale i w całym domu. Miejsce perfum jest nie tylko na półce w drogerii czy toaletce, ale również w opakowaniu ulubionego płynu.

 

 

Pora na odkrycie kolejnej niespodzianki! Mówiąc o kuszącym zapachu, inspirowanym francuskim zapachem, nie można nie wspomnieć o Walentynkach i wspaniałym konkursie, który trwa od 11 stycznia do Walentynek! Do wygrania jest wycieczka do samego PARYŻA, weekend w SPA oraz bon o wartości 300zł na zakupy w Douglas!

Wszystkie informacje znajdziecie TU

 

Na koniec jeszcze jedna, już ostatnia niespodzianka!

Bądźcie ze mną na moim instagramowym kanale olivka_blog ponieważ wraz z Silanem przygotowujemy osobny konkurs specjalnie dla Was! Do wygrania będzie voucher do znanej perfumerii mo61, gdzie będziecie mogli samemu pod okiem specjalistów stworzyć własny zapach. Brzmi kusząco i magicznie?!

 

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors