Perfect Playsuits

Dwa tygodnie temu miałam przyjemność wziąć udział w wydarzeniu modowym zorganizowanym przez Galerię handlową Alfa Centrum Gdańsk. Były to 3 dni świetnej zabawy, ale również dosyć pracowite, ale o tym w kolejnym wpisie.

Przyznam szczerze, że pierwszy raz byłam w Gdańsku, nie licząc wycieczki szkolnej, która miała miejsce 20 lat temu i muszę przyznać, że naprawdę jest to miasto, w którym chciałoby się zamieszkać, a sąsiedztwo z miastami Sopot i Gdynia to tylko kolejne pozytywne aspekty. Cieszę się również, że już za 2 tygodnie będę miała okazje ponownie odwiedzić to piękne miejsce, gdyż zbliża się BLOG FORUM GDAŃSK.

Do zobaczenia!

Z połączenia koszuli i szortów, które są w tym samym wzorze powstał świetny kombinezon.

koszula – Zara

szorty – Zara

Buty – Stradivarius

okular – Milk&Soda

trench – Bershka

IMG_3125-Edit IMG_3129-Edit IMG_3133-Edit IMG_3134-Edit IMG_3146

Komentarze

  1. Brawo za zdjęcie, za kolory, za stylizację! Mam jeszcze pytanie o kolor włosów, to naturalny odc ień czy podkreślony farbą, bo wygląda bardzo naturalnie i chciałabym taki uzyskać.
    Pozdrawiam

  2. Piękny strój i buty i jeszcze dodatkowo kobieta bardzo ładna. Aż chce się patrzeć. Fotki są naprawdę świetne nie mogę się napatrzeć. Mam już wychodzić stąd, ale myślę sobie jeszcze chwilę i chwilę i chwilę pozdrawiam.

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages