Piękne i trwałe loki z Babyliss Paris

Lokówka babyliss curl secret

Jak wiecie i z pewnością widzicie, jestem wielką miłośniczką bujnych loków na głowie. Zdecydowanie lepiej czuje się w takiej fryzurze, gdyż moje włosy wyglądają wtedy atrakcyjniej. Efekt, który najbardziej lubię to delikatne fale, lub loki jakby rozczesane przez wiatr. Przez ostatnie lata do tego celu używałam klasycznej lokówki, po naprawdę długim doszłam do niezłej wprawy, chociaż początki nie należały do najłatwiejszych.

Ostatnio w moje ręce wpadła lokówka BaByliss Curl Secret, najnowszy model C1201e. Jest to urządzenie, które automatycznie skręci Twoje włosy. To podstawowa cecha, która różni ją od zwykłej lokówki, Curl Secret tworzy loki sama i to dosłownie w kilka minut. Jak się to dzieje? Urządzenie automatycznie wciąga kosmyk włosów, owija go wokół swoich okrągłych, ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka. O tym, że lok jest gotowy, powiadamia dźwiękowym sygnałem. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów!

Trzy pozycje ustawienia czasu kręcenia loków (8s, 10s, 12s), dają możliwość uzyskania pożądanego efektU, to znaczy: perfekcyjne loki, delikatne loczki lub romantyczne fale. Przełącznik drugi umożliwia nam ułożenie włosów w odpowiednim kierunku, czyli ustawiamy go w dwóch różnych pozycjach, kręcąc prawą lub lewą stronę. Jeśli ustawimy przełącznik na tryb automatyczny, będzie nakręcał włosy raz w jedną, raz w drugą stronę, dla bardziej naturalnego efektu końcowego.

Nie należy się zniechęcać przy pierwszej próbie, urządzenia trzeba się nauczyć i sprawdzić które ustawienie działa najlepiej na Twoje włosy. U mnie już druga próba wyszła tak jak chciałam i nie zajęło mi to więcej niż 10 minut. Tym co najbardziej mnie zaskoczyło, a zarazem spodobało, jest to, że loki są bardzo naturalne, a zarazem trwałe. Nawet przy deszczowej pogodzie, gdzie jest wilgotno, fryzura przetrwała cały dzień. Urządzenie jest również super rozwiązaniem dla tych z Was, które nie radzą sobie z klasycznym nawijaniem pasm na lokówkę, BaByliss naprawdę robi to sama. Dodatkowo funkcja jonizacji, sprawia, że włosy pozostają błyszczące, a loki się nam nie puszą. Lokówka w prosty i banalny sposób potrafi zmienić wygląd.

Lokówka BaByliss Curl Secret C1201E

img_0795

Babyliss curl secret

Babyliss curl secret

Efekt końcowy 🙂

Lokówka babyliss curl secret

 

Komentarze

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors