19:54 | 31 lipca 2018
Podróże

Zapaleni podróżnicy i wakacyjni wycieczkowicze, pary, rodziny i samotne wilki, to już ostatnie tygodnie wakacji więc jeśli jeszcze nie wpadliście na żaden pomysł, albo wciąż czekacie na jakąś super okazję, przychodzimy Wam z pomocą. Chyba nie ma wśród moich czytelników nikogo kto by ich nie lubił, dlatego wiem, że ten wpis przeczytacie z przyjemnością!

 Wszyscy marzymy o idealnych wakacjach. Co to znaczy? Dwa tygodnie na plaży, w tętniącym życiem mieście, bezludna wyspa, a może zimna Islandia? Zaplanujcie i zorganizujcie swój wyjazd według własnych upodobań i potrzeb.

Na początek pytania:

 

Ile możemy wydać na wyjazd, na jak długi urlop możemy sobie pozwolić, ruszamy z drugą połówką, całą rodziną, a może samotnie w poszukiwaniu wrażeń?

Kolejne, bardzo ważne pytanie, czy obieramy  miejsca tętniące życiem, czy raczej ustronne, spokojne?

Jeśli mamy już odpowiedzi, pora przejść do najprzyjemniejszej części czyli planowania i poszukiwania idealnego miejsca.

 

Lecimy z biurem podróży czy na własną rękę?

 

Są zwolennicy wyjazdów zorganizowanych jak i tych na własną rękę. My lubimy i tak i tak. Potrafimy sami zaplanować podróż, ale lubimy również kiedy ktoś może nam tą sprawę bardzo ułatwić i zrobić za nas niemal wszystko.

 

WYJAZD Z BIUREM PODRÓŻY

 

Nie każdy ma zmysł organizacyjny, nie każdy czerpie przyjemność z wyszukiwania osobno lotów, hoteli, połączeń komunikacyjnych itp. Nie dla każdego ta czynność jest przyjemna. Niektórzy nie mają na to czasu, inni ochoty, jeszcze inni po prostu nie potrafią tego robić.  Z biurem podróży nie musimy martwić się o nic, po wielu miesiącach ciężkiej pracy po prostu wrzucamy na luz, wybieramy odpowiednią dla nas ofertę i lecimy. Tak jest teraz w naszym przypadku, po prostu chcemy odpocząć, wyłączyć myślenie i cieszyć się pięknym miejscem, ale chcemy mieć również pewność, że dobrze wybraliśmy, na miejscu znajdziemy piękny hotel, ciekawą okolicę, a także atrakcje dla naszej córki. Chcemy minimum formalości, ale z drugiej strony pewności, ze wszystko dopięte jest na tip top. Dlatego wybieramy wakacje z Travelplanet.pl, który jest patronem naszego wyjazdu. Bardzo się cieszę, ponieważ od wielu znajomych słyszałam same pozytywne opinie i słowa uznania. 

A więc wskakujemy na stronę i wybieramy!

Dlaczego Travelplanet.pl ?

W Travelplanet.pl wakacje zarezerwujesz tak, jak Ci wygodnie – telefonicznie, przez internet lub w jednym z ponad 100 salonów podróży. Portal zrzesza większość dużych  biur podróży, które organizują wyjazdy z Polski w przeróżne miejsca na świecie. Na stronie macie odrazu porównywarkę cen wycieczek, a jeśli chodzi właśnie o ceny to są one takie same jak te w biurach podróży. Macie więc możliwość bezpośredniego porównania cen bez przechodzenia na wiele stron, wszystko znajdziecie tu.

 

Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwa profesjonalny zespół konsultantów, dostępny w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu.

 

Prosta, intuicyjna wyszukiwarka!

 

Przyznam, że wiele biur podróży powinno nad tą kwestią popracować, nie raz zdarzyło mi się wyjść z jakieś strony organizatora ponieważ strona była tak fatalnie zaprojektowana, nieczytelna, bez działających filtrów, że po prostu moja cierpliwość tej próby nie przeszła. Wyszukiwarka Travelplanet.pl jest naprawdę łatwa, przyjemna i świetnie przemyślana. Wybieracie miejsce wylotu, daty, kierunki oraz masę innych filtrów, które pomogą trafić Wam na idealne miejsce.

Duży plus należy się również za opcję LiveChat. W prawym, dolnym rogu macie opcję porozmawiania z konsultantem na żywo, to świetna opcja zwłaszcza przy wyjazdach last minute, ponieważ od razu możecie dopytać o szczegóły. 

Bardzo fajną i ciekawą opcją na stronie jest również informacja o wycieczkach i najciekawszych miejscach w danym regionie, dla mnie to bardzo duży plus. 

Już teraz możecie wejść na stronę i porównać sobie wiele ofert, załapać się na super last minute czy wybrać coś na zimowe wakacje. Pamiętajcie, że podróże są bezcenne i wnoszą do naszego życia wiele dobra!

Chcecie zobaczyć gdzie dotrzemy i co ciekawego tym razem zobaczymy, śledźcie nas codziennie na Story oraz Instagramie!
 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *