Pod słońcem Toskanii

Nasze wakacje już za nami, w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd w maju, ponieważ od Września Olivka idzie już do szkoły więc była to chyba ostatnia okazja, by móc pozwolić sobie na taki wypad w miesiącu innym niż lipiec czy sierpień.

Wyjazdy poza sezonem mają swoje plusy, plaże niemal puste, hotelowy basen praktycznie do własnej dyspozycji, koszty są znacząco niższe, nie ma tłumów na ulicach i naprawdę można odpocząć. Jest również druga strona medalu jak zimne morze (przynajmniej jeśli chodzi o większość europejskich miejscowości), to było dla mnie niewątpliwie największym minusem 🙁 oraz to ,że większość z Was dopiero planuje swoje wakacje, a my będziemy musieli się z boku przyglądać i liczyć na to, że polskie lato w końcu u nas zagości 🙂 A Wam kochani życzymy cudownych wakacji, odpoczywajcie, ładujcie akumulatorki i koniecznie podzielcie się z nami zdjęciami.

sweterek – h&m

bluzeczka – Cubus

szorty – h&m

buty – Zara

OliVKA__06_[www.olivkablog.pl] OliVKA__01_[www.olivkablog.pl] OliVKA__04_[www.olivkablog.pl] OliVKA__03_[www.olivkablog.pl] OliVKA__05_[www.olivkablog.pl]

Komentarze

  1. My w tym roku kierunek Portugalia, już za kilka dnie, także odliczamy. A wy się nie smućcie, zawsze można stworzyć sobie okazję na wyjazd chociaż kilku dniowy:) Zdjęcie piękne!

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors