9:14 | 27 kwietnia 2016
Lifestyle

Biżuteria to piękny prezent z każdej okazji. Nic dziwnego zatem, że od wielu lat znajduje się na liście topowych prezentów z okazji Pierwszej Komunii. Co prawda pierwszeństwa musiała ustąpić modnym elektronicznym gadżetom, takim jak laptop czy konsola do gier lub jeszcze bardziej wymyślnym rzeczom, ale wciąż prezent na komunię w postaci łańcuszka lub kolczyków należy do mile widzianych. Poza tym biżuteria to pamiątka, która zostanie na całe życie. Warto jednak wybrać coś delikatnego, nawiązującego symbolem do uroczystości .

Moje zdanie na temat prezentów komunijnych poznaliście już w poprzednim w pisie i wiecie, że ja jestem daleka od takich drogich, dużych prezentów, przywiązując i skupiając się na tym, że jest to święto duchowe, które dziecko powinno zapamiętać jako dzień jedyny w swoim rodzaju, spędzony w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Ciekawym pomysłem i wartym uwagi jest biżuteria z możliwością wykonania graweru, dzięki czemu prezent nabierze bardzo osobistego charakteru, przypominającego ten szczególny dzień.

Ogromny wybór biżuterii dziecięcej znalazłam w salonie APART, kolekcje są dostosowane do okazji oraz dzieicęcych rozmiarów, jest też możliwość wykonania graweru.

Łańcuszek + medalik – APART

Bransoletka z grawerem – APART

Ozdoby na głowę – Stylish you Luxuryacc

IMG_1089-Edit

IMG_1110-Edit

IMG_1107-Edit

IMG_1083-Edit

IMG_1086-Edit

IMG_1150-Edit
IMG_1046-Edit

IMG_1039-Edit

IMG_1134-Edit

IMG_1150-Edit

IMG_1063-Edit

IMG_1098-Edit

IMG_1080-Edit

IMG_1120-Edit

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *