Prezent na komunię, pamiątka na całe życie

Biżuteria to piękny prezent z każdej okazji. Nic dziwnego zatem, że od wielu lat znajduje się na liście topowych prezentów z okazji Pierwszej Komunii. Co prawda pierwszeństwa musiała ustąpić modnym elektronicznym gadżetom, takim jak laptop czy konsola do gier lub jeszcze bardziej wymyślnym rzeczom, ale wciąż prezent na komunię w postaci łańcuszka lub kolczyków należy do mile widzianych. Poza tym biżuteria to pamiątka, która zostanie na całe życie. Warto jednak wybrać coś delikatnego, nawiązującego symbolem do uroczystości .

Moje zdanie na temat prezentów komunijnych poznaliście już w poprzednim w pisie i wiecie, że ja jestem daleka od takich drogich, dużych prezentów, przywiązując i skupiając się na tym, że jest to święto duchowe, które dziecko powinno zapamiętać jako dzień jedyny w swoim rodzaju, spędzony w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Ciekawym pomysłem i wartym uwagi jest biżuteria z możliwością wykonania graweru, dzięki czemu prezent nabierze bardzo osobistego charakteru, przypominającego ten szczególny dzień.

Ogromny wybór biżuterii dziecięcej znalazłam w salonie APART, kolekcje są dostosowane do okazji oraz dzieicęcych rozmiarów, jest też możliwość wykonania graweru.

Łańcuszek + medalik – APART

Bransoletka z grawerem – APART

Ozdoby na głowę – Stylish you Luxuryacc

IMG_1089-Edit

IMG_1110-Edit

IMG_1107-Edit

IMG_1083-Edit

IMG_1086-Edit

IMG_1150-Edit
IMG_1046-Edit

IMG_1039-Edit

IMG_1134-Edit

IMG_1150-Edit

IMG_1063-Edit

IMG_1098-Edit

IMG_1080-Edit

IMG_1120-Edit

Komentarze

  1. To prawda, że jest to prezent na całe życie. Ja będę w czerwcu szła na komunię do córki kuzyna. Proszę mi powiedzieć, czy prezent w postaci łańcuszka i kolczyków ze znakiem zodiaku, to dobry pomysł? Pozdrawiam!

  2. Właśnie dowiedziałam się o informacji, że w moim rodzinnym mieście pewien chłopiec na swoją komunię podjechał olbrzymią białą limuzyną. Jestem nieco zszokowana tego typu sytuacjami. Myślę, że prezenty komunijne powinny być atrakcyjne dla dziecka, jednak umiar powinien zostać zachowany. W końcu 1. Komunia powinna być przeżyciem duchowym, a nie dniem konsumpcyjnego szaleństwa 😉

  3. Piękna biżuteria i stylizacje. Ja też bardzo lubię dawać biżuterię, ale nie kupuję jej w dużych sieciówkach tylko mam swojego ulubionego złotnika Sikorskiego. Ale biżuteria to moja wielka miłość i uwielbiam ją kupować. 😉

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors