Przedłużanie i zagęszczanie włosów z Hairtalk

Przedłużanie włosów pasemkami Hairtalk extemsions

Jak wiecie około 3 tygodnie temu zdecydowałam się na przedłużenie włosów, a co za tym idzie również zagęszczenie, ponieważ siłą rzeczy, gdy włosy przedłużamy mamy ich automatycznie więcej również jeśli chodzi o ich objętość.

Jak wygląda zabieg przedłużania włosów?

Jak przedłużyć włosy? Ja wybrałam pasma Hairtalk extensions 3cm. Włosy na taśmie doczepia się do naturalnych włosów metodą kanapkową- pomiędzy pasma naturalnych włosów wczepia się pasma dłuższych. Montuje się je łatwo i szybko – a nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.

Pasemka hairtalk extensions są wykonane ręcznie z najlepszej jakości ludzkich włosów Remy. Pojęcie „Remy” oznacza, że łuska włosowa została zachowana, a włosy są mocowane do taśmy zachowując jej odpowiedni kierunek – taki jak w naturalnych włosach. Dzięki temu doczepiane włosy nie matowieją oraz nie plączą się. Łatwiej też jest je stylizować.

Zabieg przedłużania i zagęszczenia włosów został wykonany w salonie fryzur Małgorzata w Krakowie. Z tego miejsca mogę Wam szczerze go polecić. Pani Małgosia jest szkoleniowcem firmy Hairtalk, także jej wiedza, umiejętności oraz doświadczenie są na najwyższym poziomie. Jeśli natomiast jesteście z drugiego końca Polski, wystarczy sprawdzić listę salonów na stronie Hairtalk lub napisać do nich wiadomość z prośbą o polecenie salonu.

Zakładanie włosów jest dosyć szybkim zabiegiem i trwa około 1-1,5 godziny. Kolor włosów można dobrać idealnie do Waszego wyjściowego koloru. Jak widzicie u mnie mimo, koloryzacji, refleksu nie można odróżnić tych doczepionych włosów, zostały dopasowane perfekcyjnie.

 

Przedłużanie włosów krótkich

Jak przedłużyć włosy?

Doczepianie włosów Hair talk

Doczepiamy włosy naturalne na taśmie.

Metoda przedłużania włosów: Tape on

Włosy przedłużane metodą kanapkową Hairtalk extensions

Przedłużanie włosów: Ważne pytania

Jak długo można nosić pasemka hairtalk extensions?

Doczepiane włosy możesz bez obaw nosić około 8-10 tygodni. Dokładna długość tego okresu zależy od tego, w jakim tempie rosną Twoje włosy. Po upływie tych kilku tygodni można zastosować ponowną aplikację.

Powtórzenie zabiegu zagęszczania włosów daje pewność, że włosy doczepiane na taśmie są blisko skóry głowy. Dzięki temu naturalny wzrost Twoich włosów nie powoduje ich matowienia, filcowania, czy plątania się.

Czy pasemka można użyć ponownie?

Pasemka hairtalk extensions można wykorzystać ponownie maksymalnie trzy razy po pierwszej aplikacji. Później taśma może okazać się zbyt gruba i potrzebne będą nowe włosy.

Dzięki ponownemu użyciu tych samych pasemek, wystarczają na prawie 30 tygodni!

Czy przedłużone włosy można stylizować?

Możecie robić z nimi niemal wszystko. Ja kręcę je, prostuję, wywijam na szczotce. Ciepło nie robi przedłużanym włosom krzywdy. Trzeba uważać tylko na taśmy, aby nie kierować na nie bezpośrednio strumienia gorącego powietrza – to może spowodować ich rozklejenie i przemieszczenie się.

Efekt po 90 minutach 🙂

 

Zagęszczanie włosów metodą kanapkową

Naturalne doczepiane włosy typu Remy

Sposoby na zagęszczenie włosów – pasemka hairtalk

Przedłużanie włosów na taśmy

Doczepiane włosy wyglądają naturalnie

 

Moje odczucia po przedłużaniu włosów

Przyznam szczerze, że przed przedłużeniem włosów bałam się, że nie będę dawać sobie rady z ich stylizacją, że będą się plątać i samo rozczesanie ich będzie problemem. Ale muszę przyznać szczerze, że już po pierwszym myciu okazało się, że nie było o co się martwić. Włosy rozczesują się bez problemu, używam specjalnej szczotki Hairtalk, oczywiście trwa to nieco dłużej ponieważ włosy są znacznie dłuższe i jest ich więcej.

Do pielęgnacji używam dedykowanych produktów, które dbają o to, aby doczepione włosy pozostały w jak najlepszej kondycji. Sama stylizacja nie sprawia mi najmniejszego problemu. Dodatkowym plusem jest fakt, że zaczęłam myć włosy rzadziej, a więc moim naturalnym wyjdzie to tylko na zdrowie, a przy okazji zaoszczędzę sporo czasu każdego dnia.

 

Przedłużanie metodą kanapkową

 

Komentarze

  1. Witam właśnie przymierzam się do przedłużenia ta metoda i firma czy mogłabyś zdradzic kolorki pasm jakie zostały użyte zależy mi n atakiem efekcie mam taki kolor właśnie

  2. Ja również dolaczam sie do pytania jaki kolor doczepionych pasemek został użyty? Jest bardzo ładny. Pozdrawiam

Masz jeszcze chwilkę?
Polecam Ci jeszcze artykuły w podobnym klimacie:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors