11:17 | 7 września 2018
Uroda

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions

 

Jak wiecie około 3 tygodnie temu zdecydowałam się na przedłużenie włosów, a co za tym idzie również zagęszczenie, ponieważ siłą rzeczy, gdy włosy przedłużamy mamy ich automatycznie więcej również jeśli chodzi o ich objętość. Pasemka hairtalk extensions są wykonane ręcznie z najlepszej jakości ludzkich włosów Remy.
Pojęcie „Remy” oznacza, że łuska włosowa została zachowana, a włosy są mocowane do taśmy zachowując jej odpowiedni kierunek. Dzięki temu włosy nie matowieją oraz nie plączą się.

Wybrałam metodę Hairtalk extensions​​ 3cm, włosy na taśmie​ doczepia się do naturalnych włosów „na kanapkę”.Włosy na taśmach​ montuje się łatwo i szybko – a ​​nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.​  Zabieg został wykonany w salonie fryzur Małgorzata w Krakowie. Z tego miejsca mogę Wam szczerze go polecić. Pani Małgosia jest szkoleniowcem firmy Hairtalk,  także jej wiedza, umiejętności oraz doświadczenie są na najwyższym poziomie. Jeśli natomiast jesteście z drugiego końca Polski, wystarczy sprawdzić listę salonów na stronie Hairtalk lub napisać do nich wiadomość z prośbą o polecenie salonu.

 

 

 

Zakładanie włosów jest dosyć szybkim zabiegiem i trwa około 1-1,5 godziny. Kolor włosów można dobrać idealnie do Waszego wyjściowego koloru. Jak widzicie u mnie mimo, koloryzacji, refleksu nie można odróżnić tych doczepionych włosów, zostały dopasowane perfekcyjnie.

 

Ważne pytania

 

Jak długo można nosić pasemka hairtalk extensions?

 

Po każdej aplikacji pasemka można nosić około 8-10 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja, aby mieć pewność, że pasemka są blisko skóry głowy, co wyeliminuje matowienie, filcowanie i plątanie się włosów ze względu na naturalny wzrost.

 

 

Pasemka hairtalk extensions mogą być używane maksymalnie trzykrotnie po pierwszej aplikacji. Po trzech aplikacjach obszar taśmy może być zbyt gruby i potrzebne są nowe włosy. Oznacza to, że takie włosy wystarczają na około 30 tygodni.

 

Czy włosy przedłużone można stylizować?

 

Możecie robić z nimi niemal wszystko. Ja kręcę je, prostuję, wywijam na szczotce. Ciepło nie robi im krzywdy. Trzeba uważać tylko na taśmy, aby bezpośrednio na nie nie kierować strumienia gorącego powietrza.

 

Efekt po 90 minutach 🙂

 

przedłużanie włosów hairtalk, zagęszczanie włosów hairtalk, hairtalk, przedłużanie hairtalk kraków

przedłużanie włosów hairtalk, zagęszczanie włosów hairtalk, hairtalk, przedłużanie hairtalk kraków

przedłużanie włosów hairtalk, zagęszczanie włosów hairtalk, hairtalk kraków

przedłużanie włosów hairtalk, zagęszczanie włosów hairtalk, hairtalk

 

Moje odczucia 

 

Przyznam szczerze, że przed założeniem pasemek bałam się, że nie będę dawać sobie rady z ich stylizacją, że włosy będą się plątać i samo rozczesanie ich będzie problemem. Ale muszę przyznać szczerze, że już po pierwszym myciu okazało się, ze nie było o co się martwić. Włosy rozczesują się bez problemu, używam specjalnej szczotki Hairtalk, oczywiście trwa to nieco dłużej ponieważ włosy są znacznie dłuższe i jest ich więcej. Do pielęgnacji używam dedykowanych produktów, które dbają o to, aby włosy pozostały w jak najlepszej kondycji. Sama stylizacja nie sprawia mi najmniejszego problemu. Dodatkowym plusem jest fakt, że zaczęłam myć włosy rzadziej, a więc moim naturalnym wyjdzie to tylko na zdrowie, a przy okazji zaoszczędze sporo czasu każdego dnia.

 

 

7 komentarzy

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *